Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dermarolleres kezelés bőrgyógy...

Dermarolleres kezelés bőrgyógyász álta?

Figyelt kérdés

tapasztalatok érdekelnének, 1 hónap múlva van időpontom

látványos az eredmény? elég drága és nem is mondta a doktornő hogy 1 kezelés elég-e 25e Ft 1 alkalom 1x összegyűjtöm a pénzt de 5-6x az már sok

26 éves vagyok és kissé akcnés a bőröm illetve abból adódó "foltok" ami nagyon zavar


2021. okt. 12. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez ugyan nem dermarolleres, hanem mezoterápiás, de itt is tűket szúrkálnak az arcba. Az elv hasonló.

https://www.youtube.com/watch?v=A_aZ5qeaP9k

2021. okt. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mikrodermabráziós kezelés is jó aknés bőrre.
2021. okt. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

mennyire fájdalom ez egyebként?

remélem lesz látszatja is ha már ennyi pénz

2021. okt. 12. 13:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Fájdalmas, de ki lehet bírni
2021. okt. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. A Tűs mezoterápia nem aknés bőrre van. Egy hatásos ránctalanító kezelés.

2. Mikrodermabráziót nem végeznek gyulladt aknés bőrön, mert a mikroszemcsék felsérthetik a pattanásokat és kifakadhatnak. Illetve van már sokkal jobb eljárás is, ami nem jar felszíni sérüléssel. Pl: hámoldó savak.


És hogy a kérdésre is válaszoljak. Ha nagy gyulladt aknéid vannak, akkor nem jó ez a kezelés, mert ahogy fentebb is írtam, kifakadhatnak a tűtől a pattanások, és a baktériumok a bőrre juthatnak. Ezzel is újabb pattanásokat generálhatunk.

Hegek amugy jó kezelés, de a bőrös zsírosságát nem fogja kezelni. Nincs orvosolva a gyulladás forrása.

És nem venném ennyiért igénybe

2021. okt. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nincs sok pattanas az arcomon

inkább a régebbi foltok azok amik zavarnak, én mélyhámlasztásra gondoltam a doktornő ajánlotta a rollert, világ életembe ilyen volt az arcom... antibiotikumot irt fel, de valoszinu örökletes mert Anyukámnak szokott lenni akne és 50 éves

2021. okt. 13. 16:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!