Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Manker termékek átvágások?...

A Manker termékek átvágások? Nem lehet kommentelni instán se a posztok alatt

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudom,eladtam a lelkem az ördögnek,de hosszú ideje szenvedek a bőrömmel, talán mostmár alakul a megfelelő szerek használata miatt,(bha,aha, fényvédő) de úgy gondoltam jól jöhet kis belső tuning. Szedtem már cinket,Acneminum gyógyszertári ètrend kiegészítőt, döntöm magamba a C vitamint stb...és ki szerettem vna próbálni a Manker Skinbooster Aknestop port, mert úgy gondolom hogy az alapötlet egyáltalán nem rossz.

Ehhez képest másfél hétig ittam és azalatt rendesen szètb****a a bőröm. Olyan pattanások jöttek ki,mint legutóbb kamaszkènt,még sok apró gyulladás. Igazából az b*** fel az egészben a legjobban, hogy ezek kihasználják a kètsègbeesett embereket,akik már bármit kipróbálnának,csak működjön,látszódjon a hatása. Most nyögöm ennek a hatását. :( Mintha nem lenne elég problémás amúgy is a baromi érzékeny szeborreas bőröm ez a csodaturmix szépen elintézte. A kommentelés pedig lehetetlen instant a mankershop alatt, vajon fizetett volt az sok vélemény, előtte, utána kép?



2021. okt. 14. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Kamu az összes ilyen sajnos 😔
2021. okt. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

megis mit vartal egy zs kategorias, sotete celeb uresfeju kis baratnojetetol? egyszeruem csak meg kell elnie valamibol, nem ert semmit a borapolashiz es a termekek tularazott vackok.


sokat tenni nem tudsz, max elmondod memindenkinek/kiirod tobb helyre, hogy igy jartal, hatha kevesebben vasarolnak tole egy ido utan.

2021. okt. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
19%

Nekem sokat segített a termék de amit leírtál én is tapasztaltam az első pàr hètben rosszabb volt aztán pedig olyan gyönyörűen kitisztult az arcom, hogy nem akartam elhinni!

Ha követed az oldalt akkor lehet kommentelni, és ha kicsit olvasgatsz a vèlemények között látni fogod, hogy többen is hasonlóan voltak az elején, de kivártak és sokat segített a termék.

2021. okt. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3-as, köszönöm, hát nem tudom, nekem nem éri meg, 2 hétig minden reggel sírva mentem készülődni a tükör elé, és beteget is jelentettem,akkora seb lett az arcomon,meg sok kis gyulladás,most még tiszta folt az egész, de legalább már nem gyulladt, egyből nem jöttek ki újabbak, ahogy abbahagytam,nekem ez sajnos nem érni meg. :(, Hogy hiába utána kitisztul 1-2 hónap alatt ha maradnak utána a csoda hegek meg foltok.
2021. okt. 19. 13:52
 5/8 anonim válasza:
100%
Eddig se tartottam sokra ezt a nőt, de amit “skincare” címszó alatt művel az valami botrány. Remélem valaki mostmár felnyomja a GVH-nál és kap egy combos büntit a kamu csodatermékeire! Sokat elárul egyébként, hogy leszedette a cuccait krémmániáról is. Akinek nincs takargatnivalója az gondolom nem bánná, ha a termékeit értékelik egy független oldalon!
2021. okt. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos egyiküknek sincsen semmilyen kepzettsege, se a taplalkozas, se a börapolast illetöen. Sose tanultak, egyszerüen, csak "influencerek" - es a nep bedöl nekik. Andi meg soha nem dolgozott - a modellkedesen kivül, Tibi pedig a koncertezesböl elt.

Jött a covid, koncert nem volt, otthon ültek, es a social media felületein ök most elkezdtek "termekgyartasba" - ami egyebkent Lifetilt, es Dora Natura termekek, Manker-Challenge csomagolasban.

Az egesz Balogh Tamas cege - a taplelekkiegeszitök, a felesege pedig Reni a Dora Natura ceg egyik alapitoja, akik kremeket fejlesztettek ki.

Tamasnak egy hatalmas marketing fogas, hogy a Kasza csalad arulja a termekeit, mas szines mazos roszaszin köntösben.

Az pedig elegge erdekes, az instan csak pozitiv velemenyeket lehet olvasni. A negativ kommentek moderalva lettek - ez nem furcsa?

2021. okt. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
20%
En hasznaltam a port,1honap alatt mintha javult volna a borom allapota,most tartok egy kis szunetet aztan rendelek meg egy adagot,szerencsere rosszabb nem lett a borom allapota,ami nalam nagy szo,rettegek uj szepsegvitaminokat szedni.
2021. nov. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%

Nekem használnak (és sokan másoknak is), de nem vagyunk egyformák és a bőr az majdnem olyan, mint az ujjlenyomat, szóval lehet, hogy valakinek nagyon nem jön be, valakinek meg használ.

A sok irigy fújjogó pedig igazán befoghatná már.

2022. máj. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!