Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elrontott szőkítés után...

Elrontott szőkítés után mennyi idővel lehet befesteni a hajat?

Figyelt kérdés

Sajnos a fodrász nem értette meg mit jelent a balayage (vagy fogalmam sincs mi történt...) és majdnem az egész hajamat kiszőkítette.

Alap hajszínem sötétbarna, nem is szerettem volna ennyire szőkére, de a színe sem az igazi. Nem dúrván sárga/narancs, de nem is hamvas, ahogy szerettem volna. Próbáltam lila hajpakolást már, de az nem hat olyan gyorsan, ezért be szeretném festeni Palette intensive color creme 10-2-es hamvasszőkéjével, hogy a színe legalább jobb legyen.

Úgy tudom, nem valami egészséges ennyit csesztetni a hajat, de megoldás kéne minél hamarabb...Egyéként jól bírta a szőkítést ahhoz képest, hogy sötétből lett szőke (kb. 4-esből 8-as árnyalat) nem tört le, nem lett szétroncsolt és a fodrász is mondta, hogy sok hajam van és átlagosan erős szálú.

Tudom, hogy a legjobb az lenne, ha várnék még heteket, de arra lennék kíváncsi, hogy valaki csinálta-e szőkítés után pár nappal ezt a javító festést, és lett baj belőle? Vagy nagyon nem ajánlott?

Írjatok légyszi tapasztalatokat a festékkel kapcs ha van, a másik, hogy ammóniamentes megoldást is olvastam, az jobb lehetne most?


Köszi!



2021. okt. 20. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Egy fotót csatolhatnál.
2021. okt. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Belehet festeni , de egy 8- as hajat ne 10 es festékkel . Hanem szintén 8- as festékkel és alacsony oxival .
2021. okt. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kettes sem tudja mi az a balayage festés.
2021. okt. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm 2-es, nagyon nem értek hozzá, ezért is kérdezem. :) Esetleg tudtok valami jó hamvasító cuccot ami segítene? Az a baj a pakolásokkal, hogy hetek múlva látszik majd az eredménye, ezért is mennék rá a festékre.


Köszi!

2021. okt. 20. 11:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Kallosnak van egy jó pakolása szőke hajra .
2021. okt. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, azt meg is vettem:)
2021. okt. 20. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!