Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kezdő szakállápolási kozmetiku...

Kezdő szakállápolási kozmetikumnak mit ajánlatok?

Figyelt kérdés
Páromat akarom meglepni karácsonyra, eddig nem ápolta semmivel a szakállát de gondoltam veszek rá neki valami olajat hogy jó puha legyen. Ő is mondta már hogy szeretné elkezdeni ápolni valamivel. (Nem nagy szakáll hanem inkább egy hosszabb borosta de elég dús) Igen ám de annyi féle minden van rá azt se tudom hol kezdjem, most akkor kell sampon,balzsam,olaj,krém,minden? Vagy elég először csak ez-az? Jó a rossmann/dm es vagy az hoki? De akkor milyen legyen? Old-spice? Nem akarok túl drágát se venni mert ha nem tetszik neki akkor csak felesleges pénzkidobás volt!!:(

2021. okt. 20. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet így, mert nem biztos, hogy neki is az válik be, mint másnak. Próbálgatni kell. Ha meg inkább hosszabb borosta, akkor a bőrét is fogja érni, az sem mindegy, hogy reagál. Lehet benne olyan, amit nem bír.
2021. okt. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudni kéne hány cm az a borostaszakáll, mert már egy Brisk sampon balzsam is képest akár első mosás után puhítani, utána ha megszáradt akkor meg olajat felvinni az arcra is.

Sajnos üzletben ez a max ami kapható, innentől árban már több e ft-ot elkérnek egy olajért.

Nekem a brisk sampon és olaj eddig a legjobb, nekem 4-5cm környékén van a szakáll leghosszabb része, a samponnak a teafa miatt kicsit tintára hasonlító illata van, de aki nem kényes az elfogadja.


Old spice-on gondolkodtam de akkora márka van mögötte, meg igazából mindenbe beleszáll a pénz érdekében, így én nem látom értelmét hogy az illatért fizessek 2k-n felül, és összetevők meg nem is olyan jók.

2021. okt. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!