Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehetnének szép és...

Hogy lehetnének szép és egyenes körmeim?

Figyelt kérdés
Néha nem sikerül tökéletesen egyenesre vágnom őket de a bőr is néhány ujjon nem egyenletesen van elrendezve ami nagyon zavar. Néha meg kemény szokott lenni a bőr néhány köröm mellett. Szeretném ha egyenesek és szépek lennének, kozmetikus megtudja csinálni úgy? Esetleg még egy színtelen körömlakkot is rákenne? Alkalmanként hányszor lenne érdemes ilyenre menni?

2021. okt. 24. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Otthon is megoldható. Én a kemény bőrre körömolajat vagy kézkrémet szoktam tenni, szépet rendbe teszi és utána vissza lehet egy kicsit tolni/vágni (ennek nézz utána ha érdekel, van egy csomó videó arról hogy hogyan kell helyesen csinálni). Az egyenességhez meg csak egy körömreszelő kell.
2021. okt. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Kozmetikus?😆😆😆

Manikűröshöz menj, elég fogalmatlan vagy....

2021. okt. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2.bocsánat..össze kevertem..
2021. okt. 24. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!