Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam a hullàmos besorolás...

A hajam a hullàmos besorolás szerint mi lehet? Aki ismeri a besorolást az tudni fogja mire gondolok:2c? Itt vizes a hajam, szárazon is hasonló, tőtől hullàmosodik,ha nem szárítom be, sok a hajam nagyon.

Figyelt kérdés
2021. okt. 26. 23:06
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]


Köszi

2021. okt. 26. 23:06
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem ez inkább 2b, mert annyira nem tűnnek szorosnak a hullámok, de lehet csak azért mert ilyen hosszú meg vizes is.

alapból te ismered hogy milyen, meg egyes dolgokra hogy reagál, de így képről inkább 2b :)

2021. okt. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi, szárazon nagyon vastag, nagy tömege van a hajamnak (fodrász azt mondta, hogy a vendégei közül két vendégének van több haja mint nekem, az összesnek kevesebb) én nagyon erősen hullámosnak mondanám a legerősebb hullámosnak, esőtől pl. még göndörebb lesz. Ha megmosom és mosás után megfésülöm és nem szárítom be oroszlán effektus.

Kétféleképpen tudom hordani, ha hajmosás közben megfésülöm és utána már nem, ha magától megszárad akkor nagyon hullámos lesz. Ha hajmosás után is fésülöm és beszárítom profi hajegyenesítő krémmel, akkor 80%-os egyenesnek mondanám 20% hullámos, olyan szép esése van, mivel van benne hullám, van tömege úgy is bőven (vasalót nem szeretek használni, mert nem tesz jót)

Fodrász ki tudja úgy szárítani vasaló nélkül, hogy szögegyenes lesz napokig.

2021. okt. 28. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!