Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha Kallos hajkiegyenesítő...

Ha Kallos hajkiegyenesítő spray-ét használom, sok lenne ha Gliss kur hajkifésülő spray-t is használnék?

Figyelt kérdés

Szárítom a hajam, mivel az nélkül oroszlán sörény kinézete van.


Most van még egy kis hővédő spray-em, azt még elhasználom, de utána nem tervezem azt újra venni, mivel a Kallos spray hővédelemre is jó.


A Gliss Kur spray-en gondolkodom, mivel a Hyaluron (lila) spray-nek nagyon tetszik az illata és egy darabig benne marad a hajamban.


Mit gondoltok?

Sok lenne a Kallos + Gliss kur spray?



2021. nov. 5. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Kozmetikumot nem szabad illat alapján vásárolni főleg ha sok benne az illat anyag mivel száríthatja a hajat.

Kallos termékei olcsók de általában silányak is. Soknak lenni nem lesz sok mert más a feladata egy hővédőnek meg más egy tápláló spraynek használhatod együtt a kettőt.

2021. nov. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A Gliss kur spray nem csak az illata miatt volt a kedvencem, hanem ápolta is a hajamat.

De ma éppen nézelődtem egy ilyen üzletben, és erre mi felénk eléggé fel ment a Gliss kur spray-ek ára, és nem akartam annyi pénzt fizetni egy spray-ért, ezért megvettem a Kallos-nak egy kifésülő folyékony balzsamját. A krémmánián 4.5 csillagos termék, hát majd meglátjuk.

Én szeretem a Kallos termékeit, a Keratinos hajpakolása és a hajkivilágosítója nagyon be vált! 😊

2021. nov. 6. 13:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a Kallost. Használhatod nyugodtan a kettőt én is van, hogy két terméket használok.
2021. nov. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!