Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Normális kozmetikust tudtok...

Girlll3 kérdése:

Normális kozmetikust tudtok ajánlani Budapesten?

Figyelt kérdés
Akihez járok, nagyon drágán dolgozik. Problémás, pattanásos bőröm van. Szépen kinyomkodja, lekezeli, de nem tart tovább a szép bőr, mint két hét,sőt újabb pattik jönnek ki. Egy kezelés 26500ft, krémek 11-18 ezer forintosak. Összességében lassan egy kezelés 50 ezer ft. Állami helyen dolgozom.... De ha nem dolgoznék ott is sokallnám egy krém és egy kezelés áráért ezt... Egy korábbi kozmetikus pedig nagyon csúnyán elitézte az arcom, szóval óvatos vagyok. Most vagy egyáltalán nem járok vagy váltok, de a mostanira nem vagyok már kíváncsi.

2021. nov. 6. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Szia!


Emléxem a nevedre, és anno írtam is normális, segítő választ, de lepontoztatok, és töröltettétek a válaszomat.


Akkor? Minek írjak, bármit is?

2021. nov. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Szia!

Kezdjük talán ott, hogy mennyire figyelsz a termékek összetevőire?

2021. nov. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nem pontoztam le. Pontosan tudom mi okozza a gondot, de annyi ételallergiám van, hogy ehetnék max zöldséget... És nem az a kérdés, hogy mi okozza, hormon, genetija, autoimmun dolog, hanem az, hogy ne húzzanak le csomó pénzzel, találjak egy lelkiismeretes, jól higiénikusan dolgozó kozmwtikust, aki nem a fizetésem egyharmadát simán elkérné 2 óra munkáért.
2021. nov. 6. 13:21
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
Ha ételallergia okozza a pattanást, akkor járhatsz 100 kozmetikushoz egyik sem fogja helyre hozni a bőröd...
2021. nov. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!