Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aloe Vera gél kopaszodó hajra?

Aloe Vera gél kopaszodó hajra?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha nem is használ és kenegetném vele a fejbőröm árthat a hajamnak jobban?! 19éves pasi vagyok és eléggé ritka a hajam!
2010. szept. 3. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ártani nem fog.


De menj el a háziorvosodhoz és kérj:

- teljes kivizsgálást (legfőképpen részletes vérképet)

- hormonszintedet nézzék meg


Ha ezek nem mutatnak eltérést, akkor bőrgyógyász. Végső esetben neurológus, mert sokszor a rengeteg stressz miatt is történhet ilyesmi. De ez szerintem nálad nem áll fenn, akkor sem ha ideges típus vagy.


A fentiekkel kellene kezdeni, hogy megtudd a hajhullás okát. Ha olyan az eredete, akkor kenhetsz magadra bármit nem fog segíteni.

Egyik vizsgálat sem kellemetlen, max. a vérvétel lehet, ami annyi nem jó érzés.

2010. szept. 4. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Még hogy nem is használna???!!!!!! :O Az Aloe Vera külsőleg és belsőleg is egy csodaszer. Én rendszeresen fújom a hajamat Aloe Verával és azóta kevésbé zsírosodik és dúsult a hajam. Serkenti a növekedést és bújnak ki a kis pihe puha hajszálaim :-)

Azonkívűl fejbőrre fújva nemcsak a hajnak jó, mert táplálja vitaminnal és dúsítja, serkenti a haj növekedését, de vírus, baktériumölő is, ezért nagyon jól alkalmazható különféle fejbőrproblémákra(gomba, korpa, zsírosodás stb... és és ezen kívűl más bőrporblémákra is . Belsőleg ha valaki isza az aloe vera gélt, sejtszinten méregtelenít, javítja az emésztést, feltölti a szervezete vitaminokkal és árványianyagokkal, több mint 200 fitokatív összetevőt tartalmaz, köztül 12 féle vitamint, vasat stb... nem is sorolom tovább, ezen kívűl szintén vírus, baktériumölő, gyulladáscsökkentő stb, de a legfontosabb, mint már írtam, hogy méregtelenít.... Ha iszod a gélt egy egészségügyi problémára, azon kívűl rendbe tesdzi az összes nyavajádat egyszerűen fogalmazva.

De most hullik a hajad vagy csak ritka? Mert nem mindegy. Ha nagyon hullik, annak tönn oka van és ezt az okot kell megtalálni és megszüntetni a problémát, ha csak simán ritka, és nem hullik az még a jobbik eset.

Egyébként milyen aloe vera készítményre gondoltál?

2010. szept. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló, megmondanád, hogy mit szoktál a hajadra használni?
2010. szept. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Aloe First sprayt használok. Ebben 100%stabilizál aloe verát tartalmaz+még 11 féle gyógynövény kivonatot.
2010. szept. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szia nekem "Aloe Vera gél"-em van amit az arcomra használok pattanások ellen és arra nagyon jó!

Nem hullik a hajam egyszerűen elritkult nagyon, és engem zavar! és eddig nem mertem használni de már 2napja esténként bekenem a hajam illetve a fejbőrömet is! Remélem idővel használni fog! Am mit ajánlanál Mien szert?! Vagy jobb lenne az Eredeti Aloe Vera Növény? Mert most vagyok rajta hogy veszek 6cseréppel 1500Ft-ért!(már van egy csak eléggé kihaló félben volt mikor hozzám került és még csak most jön hejre fele) Kérlek segíts ha értessz hozzá!

2010. szept. 6. 19:56
 6/9 anonim ***** válasza:

Ok, de milyen aloe vera gél amit az arcodra használsz? Mi a neve, márkája?Arckrém lenne? és nem mindegy, hogy milyen koncetrátumban tartalmazza az alét, mert a bolti aloés termékekben nagyon kicsi az alé tartalom.

Vehetsz aloe verát,, de ha megvágod a levelét, abból jó ha csak pár csepp nedvet tudsz kipréselni. Én az Flp-nek az Aloe vara tartalmú készítményeit használom. Van egy spray, a neve aloe First 100%stabilizált aloe verát taratlmaz és még +11 féle gyógynövényt.Vagyis az aloe vera növény 100% tiszta formában található meg benn, vagyis a termék készítése során az aloe vera haóanyagai nem vesznek el ezt jelenti a stabilizált szó. Nagyon széleskörő az alkalmazása, ugyanis az aloe egy csodszer. Mindera használjuk égett, szúrt, vágott sebre,. rovarcsípésre, különböző bőrporoblémákra, allgia bőrkiütésekre. Én a hajamat is fújom heti 1x már több mint 1 éve és azóta kevésbé zsírosodik, serkenti a haj növekedését és lassan ugyan, de dúul a hajam. Nagyon jó a készítmény különböző fejbőrproblémákra(gomba, korpásodás és bizony akik kopaszodnak vagy hullik a ahajuk azoknak is ajánljuk,mintm külső kezelésként, mert az hangsúlyozom, hogy a hajhullásnak több oka lehet, ezért fontos a tejekörű kivizsgálás majd az ok magtalálása és megszüntetése.

Az jó, ha nem hullik a hajad, és én csak ajánlani tudom. Ha rendszeresen használnád , kúraszerűen legalább heti 2x, 3x vagy minden hajmosás után, akkor egy idő után szembetűnő lesz az eredmény.

Milyen hajad van, rövöd, tüsis? Nyílván rövis hajnál könyebben észrevehetőbb ha bújnak ki az úőj pihe jahszálak, nekem hosszú hajam agy nehezebben veszem észre, de már látszik, mert ott is van hajam, ahol még nem volt, oldalt a homlokomnál és a fodrászom 1x kérdezte, hogy mit használok, mert láttam, hogy bújnak ki az új hajszálak.

Szóval külsőleg a firstet tudom ajánlani.

26/L

2010. szept. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elefelejtettem írni, hogy a First kiszerelése 473 ml és ha csak a hajadra hasznlod mondjuk hetente 2x, akkor is kitart 5, 6 hónapig. Tudom, mert volt úgy, hogy csak a hajamat fújtam vele és kitartott 5 hónapig is.

És árban, na ez húzos 5, 6000 Ft körülvan, most pontosan nem tudom megmondani, de hidd el megéri.

2010. szept. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szia!Köszi a segítséget! Én ezt használom: www.provitamin.hu/aloe-vera-termekek/aloe-vera-termekek-c70/alveola-eredeti-aloe-vera-gel-p551.html

Am 19/f vagyok! Minden este használom már az arcomra és a hajamra és a reggeli mosakodáskor leöblítem!

2010. szept. 7. 21:05
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen rövid tüsis a hhajam!
2010. szept. 7. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!