Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki ismer Budapesten...

Valaki ismer Budapesten precíz és igényes barbert/férfi fodrászt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nagyon sok helyet kipróbáltam már több városban is, de állandóan ugyanabba a probléma ütközök.


Legtöbb esetben a vágási képességekkel nem is lenne baj, de a higiéniára egyszerűen nem adnak, sohasem láttam még, hogy lefertőtlenítették volna az eszközeiket és valószínűleg ettől mindig csúnyán kipattog a fejem. De ha ez nem jönne ki a bőrömön, szerintem akkor is elvárható lenne a megfelelő higénia.


A másik problémám pedig az, hogy mindegyikük kapkod, nem érdekli őket, hogy alapos, precíz munkát végezzenek, mindig van valami kisebb részlet, ami sántít. Nem használják ki soha az időt, ami rendelkezésükre áll, csak azt veszem észre, hogy túl akarnak lenni rajta, ilyen nem törődöm stílusban.


Szóval olyan javaslatokat szeretnék kérni, aki ezeknek az ellentétje, nem probléma, ha megkéri az árát, csak olyan is legyen a munkája.



2021. nov. 9. 13:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!