Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől pattoghattam ki és...

Mitől pattoghattam ki és hogyan lehet rendbe tenni? 33F

Figyelt kérdés
Kb 3 hónapja elkezdtem foglalkozni arcápolással(tisztítás,hidratálás).Kezdtem arclemosónak Dove Beauty Cream Bar-al reggel, este, ami nagyon szépen tisztított és utána Cerave Moisturising Lotion-t használtam hidratáláshoz.Utóbbi csípte az arcom,meg nem sokat csinált így abbahagytam. Dove maradt, a Cerave lotion-t lecseréltem Cetaphyl intenzív hidratáló krémre, ami nagyon jó volt,de ekkor vettem észre, hogy fehér pöttyök,göbök lettek az arcomon amik sosem voltak előtte.Ekkor a Dove-ot lecseréltem Cerave habzó arclemosóra,maradt a Cetaphyl int. hidratáló krém, de a fehér göbök nem tűntek el. Utána elkezdtem használni hajra a zöld Varga cseppeket kb 2 hónapja, és azóta tiszta pattanásos az arcom.

2021. nov. 11. 13:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ha volt ami bevált, mint ahogy írtad is az elején, akkor használd azt, de ne váltogass össze-vissza mindent, mert a végén nem tudod kinyomozni épp mi nem tett jót a bőrödnek. Ha tényleg a haj csepptől fellobbant az egész pattanásos dolog, akkor hagyd el. Meg lehet az arckrém túl zsíros volt a te arcbőrödnek és eltömítette a pólusokat. Keress fel egy jó kozmetikust, aki kipucolja az arcbőröd és esetleg kérj tőle tanácsot a napi arcápolási rutinhoz. Elvégre ők meg tudják állapítani, milyen “fajta” a te bőröd és milyen normális termékeket tudsz rá használni, nem csak ilyen bolti sz*rokat, már bocsi, de tényleg.
2021. nov. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!