Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A revox szalicilsavat és az...

A revox szalicilsavat és az ordinary matrixyl szerumara ugyanúgy reagál a bőröm. Mitől lehet, hogy ezekt nem bírja?

Figyelt kérdés

Az arcom piros lesz tőle és ég, közben a karomon csalánkiütés szerű a bőr. Közben a Geek&gorgeous b-bombjat és a-gamejet teljesen jól bírja a bőröm.

Nem értem mi lehet ezekkel a probléma. Próbáltam összenézni az INCIt, de semmi olyat nem találtam ami mindkettőben benne van,de másban ne lenne



2021. nov. 13. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Formulázás, egyéni érzékenység.


Mondjuk 4 teljesen más hatóanyagú terméket írtál itt le.

Praktikusabb lenne, ha egyformákat hasonlitanal össze.

Pl matrixyl és revox peptid vagy gg porefectly vs revox szalicilsav.

2021. nov. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jaj, igen. Nem ugyanazok. Csak azért írtam példának, mert sokan nem bírják az niacinamidot és a retinolos termékeket. Közben meg azt olvastam, hogy a matrixyl barátságos Szérum. Szóval kicsit szomorú vagyok, hogy ami a nagy átlagnak jó nekem nem.

Ennyire nem vagyok benne, a formulazas mit takar? Erről lehet valahogy információt szerezni?

Egyébként köszönöm a válaszod

2021. nov. 13. 17:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Pl segédanyagok, előállítás stb. Ahogy a sundance fényvédői és egy eucerin vagy lrp fényvédő is tok más, ezeknél is van különbség.
2021. nov. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lassan kezdted el használni a szalicilsavat? Ugye nem úgy,hogy az első használattól már minden áldott nap? Mert az nem jó mindenkinek, heti egy vagy max kettő és már hét után emelni.Hány éves Vagy? Túl fiatalon sem kell túlzásba vinni, hiába mondják mindenhol.
2021. nov. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Egyszer használtam. Egy keveset az orromra és a homlokomra. De a kézfejemen kellett volna kipóbálni.

Ugyanez volt a matrixyl-el is. Elég csalódott vagyok, mert egymás után kB egy hónap különbséggel vettem meg ezt a két terméket és nem tettek jót.

Sajnos már 25 vagyok xd

2021. nov. 15. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!