Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barna hajam, barna szemem...

Barna hajam, barna szemem van. Hosszú, vállig érő hajam van. Trendi cuccokba járok, de azért annyira nem, hogy cicababának nézzenek.11 éves vagyok. Mit tegyek, hogy jobban tetszedjek a fiúnak, mert nem mutatnak semmi különöset irátam?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:

11 évesen mit vársz? :D A fiúk amúgyis később érnek. Ilyenkor még az érdeklődési körükben nagyobb hangot fektetnek a barátjaiknak és a velük együtt eltöltött hülyéskedésnek, játszadozásnak.

Szerintem ne csinálj semmit. Maradj olyan amilyen vagy! Ne kezdj el hirtelen kitörő hangos nevetgélésbe, belszélgetésbe ha meglátsz egy helyes fiút. Ne legyél más, mint aki valójában te vagy! Légy titozatos és ne feltűnési viszketegségben szenvedő, mert akkor lehet, hogy pont az ellentettjét kapod vissza, mint amit te most szeretnél.

Légy higiénikus és járj csinos ruhákba :) Ne jusson eszedbe festegetni ilyenkor még magad. Ráérsz később :) Szóval csak légy önmagad ennyi az egész :) Majd 7.-8. osztályban a fiúk elkezdenek érdeklődni a lányok iránt és biztos lesz valaki az osztályodból, évfolyamodból vagy akár az iskolából vagy másik iskolából, akik majd érdeklődni fognak előbb utóbb irántad.

2010. szept. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

BABÁZZ!!!NE PASIZZ!!!Ráérsz még arra. Különbenis, ha már most pasizol, 3 év múlva már kiégett ribi leszel...senkinek nem fogsz kelleni.

20/l

2010. szept. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!