Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezt hogyan lehetne kivitelezni...

Ezt hogyan lehetne kivitelezni? (hajfestés)

Figyelt kérdés

[link]

Ilyen hajat szeretnék. (Remélem működik a link). Mivel nem értek hozzá, nem tudom, hogy ez sima melír, balayage vagy micsoda?

Az eredeti hajszínem barna, volt régebben melírozva a hajam, voltam ombre is, aztán visszafestettem hasonlóra, mint az eredeti, majd sötétebbre, ami már majdnem fekete volt, most jelenleg vörösesbarnásra van festve az egész hajam. Ahhoz, hogy olyanra megcsináljuk a hajam, mint a fotón, az “alap” hajszínnek sötétebbnek kell lennie, mint a mostani (kb olyannak, mint az eredeti hajszínem) és abba kellenének a karamell színű csíkok. Tudom, tudom, a fodrászt kérdezzem, ha elmegyek, őt is megfogom, csak jobb lenne előre tudni, hogy ezt meg lehet csinálni egy alkalommal vagy vissza kéne mennem még egyszer? Úgy kell terveznem.



2021. nov. 18. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
18%

Ez a képen lehet természetes, pl ha a csaj valahol a mediterrán régióban él, és a nap kiszívta a haját.


Szűz hajból ha világosabb, ilyet festeni hozzáértő fodrász simán tud.


Fenntartani viszont nehezebb, ha az átmenetet tartani akarod, hiszen azt is le kell szivatni, ami korábban sötétebbre volt festve.


Ha viszont nem célod megtartani ezt a hosszt, hanem mondjuk növeszed, akkor persze, semmi akadálya, különösen ha a tövét már csak sötétre festetnéd.

2021. nov. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez balayage.

Praktikusabb, ha hagyod lenőni(kb 10-15 cm) és szépen meg lehet csinálni az átmenet.


Amúgy könnyű fenntartani mert évente elég 1-2 alkalommal frissíteni egyedül a színezés az amit igény szerint gyakrabban kellhet(pl sargulas-rezesedes miatt).

2021. nov. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy olyan színt kérek legközelebbi festésnél, amilyen az eredeti hajszínem vagy nagyon hasonló, így akkor könnyebben tudnám majd lenöveszteni és csak a balayage-t kéne festeni. Ha így lehet…
2021. nov. 18. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!