Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Be merjem vállalni a rózsaszín...

Be merjem vállalni a rózsaszín hajszínt igazi festékkel, vagy inkább csak színezővel szerintetek?

Figyelt kérdés
Lány vagyok. Mindig is tetszettek a színes hajú emberek, és most nagyon rákattantam a rózsaszín hajra, iszonyatosan tetszik.😻😻 Anyukám meg is engedte, de nem tudom, hogy be merjem-e vállalni igazi festékkel, vagy csak kimosható színezővel (pl hajkréta, vagy kimosható hajfesték) próbálkozzak. Mit gondoltok? Nevelőapum szerint megőrültem.🤷🏼‍♀️ Dehááát annyira jól néznek ki ezek a rózsaszín hajaaak!!😍😩

2021. nov. 18. 20:19
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
100%
Kipróbàlod szinezővel, ha bejön, befested?
2021. nov. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Milyen színű most a hajad? Ha nagyon sötét, akkor könnyen tönkremegy, mindenképp jó fodrásszal csináltasd. De ha tetszik, akkor vállald be, egyszer élünk. A hajkréta meg a kimosható hajfesték csak szőke hajon fog látszódni, és mindent összeken.
2021. nov. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sötét szőke most a hajam
2021. nov. 18. 20:40
 4/5 Metionin ***** válasza:
100%
A rózsaszín hamar kikopik. Amúgy csak fizikai színező van belőle, festék nincs, a kréta meg ilyenek azok nem jók, összefognak mindent de a hajat nem fogják be rendesen. Próbáld ki pl. a Crazy colort elsőként, csinálsz egy próbatincset, aztán kiderül hogy az elvárt eredményt kapod-e.
2021. nov. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
32%
Te spammoltad szét a többi kategóriát is a rózsaszín fejes hülyeségeddel? Am kutyát nem érdekli, pláne nem egy tizenéves libán.
2021. nov. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!