Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire egészségesek a...

Mennyire egészségesek a herbal essences termékei?

Figyelt kérdés

alapból az illata miatt vásárolom, szóval érdekelne, hogy károsítja-e a hajat, ha igen, milyen mértékben.

a válaszokat előre is köszönöm



2021. nov. 19. 22:16
 1/7 anonim válasza:
Ugyan nem vagyok szakértő, de szerintem nem károsít. Elég magas százalékban vannak benne természetes anyagok. Én is használtam és nem vettem észre negatív hatásokat a hajamon.
2021. nov. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Két féle samponját is használtam már, jelenleg is ezt használom és teljesen meg vagyok vele elégedve.


Minden terméken rajta vannak az összetevők. Érdemes ezeket is megnézni mindig. Vannak tiltott, káros összetevők, amiket egyes kozmetikumokban előszeretettel alkalmaznak, pedig károsak.

2021. nov. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy "tiltott" szereket tesznek egy kozmetikumba és úgy árulják.
2021. nov. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3

Káros összetevők, amiket egy bio termékbe nem tesznek bele.

Miért kötegszel?

2021. nov. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A "bio" előtaggal eredetileg azon élelmiszereket jelölték, ahol igazoltan nem használtak mesterséges műtrágyát és növényvédő szereket.

Ezt az utóbbi időben átvette a kozmetika ipar is, de nem nehéz kitalálni, hogy emögött az ő esetükben csak üres marketing duma van.

Eddig sem használt fel senki műtrágyát a samponjához.


Vicces, amikor meglátok kozmetikumokat ezzel a bio előtaggal.


Az meg, hogy "káros" igencsak tág fogalom. Káros a hajszárító, hajvasaló és a napfény is. Sőt még a hajkefe is, hiszen aki szélsőséges módon egész nap a haját keféli, egyszerűen elkoptatja a súrlódás.

2021. nov. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

[link]

2021. nov. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezek mind ismert anyagok, használatuk nem káros, csupán előnytelen. A nokedlis disznópörkölthöz tudnám hasonlítani.

Káros? Igazából nem (mértékletesen fogyasztva) csak éppen nem előnyös ha fitt alakot szeretne az ember.


Ugyan ez igaz a kozmetikai szerekre is.


Kőolaj származék helyett növényi olaj? Miért ne, ha megfizeted, de annak sem lesz különösebb baja, aki vazelin tartalmú krémet ken magára, csak nem lesz olyan szép a bőre, mint a több ezer forintos krémektől.

2021. nov. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!