Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki mennyi időt tölt el suli/mu...

Ki mennyi időt tölt el suli/munka előtt magával? Miket csináltok? Napközben, hogy tartjátok tökéletesen magatokat?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 21:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Felkelek, wc, fogmosás, arcmosás, fésülködés, aztán keresek valamit göncöt magamnak, felöltözök, reggelit csinálok, kihúzom a szemem, elpakolom a dolgaimat és megyek is. Ez kb. fél óra alatt megvan, de van, hogy negyed óra alatt is el tudok készülni =)
2010. szept. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
általában előző nap eldöntöm mit veszek fel, fél hatkor felkelek, mosakodás, fogmosás, aztán sminkelek (enyhe alapozó, spirál), utána jön a hajam (vasalás vagy feltűzés, vagy kiszedem a csavarókból:) ), aztán felkapom a ruhám, kiegészítők, parfüm és berakom a tízóraim aztán megyek a buszhoz :)
2010. szept. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
ja és kimaradt: mivel nem problémás a bőröm az alapozó megmarad egész nap, ugyanúgy jó minőségű spirálom is, a hajam többször megfésülöm suliban, ha épp egyenes - kb. ennyi, mikor hazaérek olyan vagyok, mint mikor elmentem otthonról
2010. szept. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
este megfürdök hajmosás...reggel kelek..változó hogy mikor.általában megmosom az arcom van hogy letisztitom de azt cs akkor ha sminkelek felöltözök felkenek egy hidratáló krémet aztán megigazítom a szemöldökömet szempillaspirál rúzs v szájfény aztán elindulok suliba ott csak a számat kenem..az otthon töltött készülödés 50perc kb feléledéssel együtt:D :p
2010. szept. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

5:00 kor kelek, felöltözök, fogmosás, smink -szemkihúzás, spirál, szájfény-, leviszem a kutyát, -addig csak felkötöma hajam-, aztán kivasalom, és negyed 8kor indulok a suliba :D


15/l

2010. szept. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szióka!!

Elmondom neked a napi "tökéletesség titkát".

Reggel 5:00-kor kelek fel. Kb. 15 perc lusti. Azután felkelek elmegyek zuhanyozni és hajatmosni(azért jó a reggeli hajmosás mert úgy nézel ki mint aki most jött a fodrásztól, ja és minden nap mosom a hajam)

Utána kijövök be testápolózom magam . Parfüm,Dezodor.

Megszáritom a hajam(fénykrém , hajlakk,stb.)

Kaja(mert ez is fontos h jól induljon a nap .. legjobb ha joghurtot eszel).

Fogmosás.

És nekem ennyi, indulok is.

2010. szept. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ja és azt kihagytam hogy felöltözöl (de ez nyilvánvaló)
2010. szept. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Én felkelek 5:30-kor, 10 perc az öltözés-mosdás-fogmosás és utánna 6:25-ig smink és haj, utánna pedig irány a busz, de általában ha van időm akkor 1 óra a smink és a haj ha tökéletesre akarom.

17/L

2010. szept. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy késésben vagyok-e... hajlamos vagyok túl sokáig aludni :D. Szval 10 perctől félóráig terjed. Ebben benne vannak az alapvető dolgok (fogmosás stb.), kifésülöm a hajam (mást nem csinálok vele, mert borzasztó érzékeny, és ugyan már dúsul, de eddig nagyon hullott... ill. lakk, ha olyan frizurát készítek)... krém a könyökhajlatomra (bár ez inkább már egészségügyi :D), pár perc, amíg kiválasztom a napi ruhámat "már megint nincs egy göncöm, amit felvehetnék"-felhangú gondolatokkal és nyavalygásokkal tűzdelve :D. Smink akkor, ha van rá idő... akkor ilyen bevált sminkek szoktak előjönni: korrektor, világosbarna szemhéjfesték, szempillaspirál, natúr szájfény. Egyébként meg korrektor és ajakápoló. Ja, és parfümöt teszek magamra.


Napközben, ha sok időt töltök távol, ált. többször megfésülöm a hajam, felviszem a szájfényt/rúzst, ha van rajtam, teszek parfümöt...

Ha meg hazamegyek közben, és máshova is mennem kell, akkor gyors mosakodás, és ruhacsere.

2010. szept. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!