Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek milyen tapasztalata van...

Estel.19 kérdése:

Kinek milyen tapasztalata van a Skinsmart termékekkel?

Figyelt kérdés

A google keresésből valahogy eljutottam az oldalig. Össze is válogattam magamnak jó pár dolgot zsíros bőrre és miteszerekre. (Tudom szépen lassan kell bevezetni a rutinba.)


- GEEK & GORGEOUS 101

Porefectly Clear

2% BHA + Sarcosine hámlasztó [link]


- GEEK & GORGEOUS 101

B-Bomb

10% Niacinamide Szérum [link]


- PAULA'S CHOICE

Skin Balancing Pore-Reducing Toner

Kombinált és zsíros bőrre [link]


- THE ORDINARY

Salicylic Acid 2% Masque

Mitesszerek/pattanások elleni turbó [link]


- THE ORDINARY

Squalane Cleanser

Hibrid lemosó minden bőrtípusra [link]


- THE ORDINARY

High-Adherence Silicone Primer

Minden bőrtípusra [link]


THE ORDINARY

Natural Moisturizing Factors + HA 30ml

Minden bőrtípusra [link]


Vagy hagyatkozzak a rutinvarázsló által adott termékekre?



2021. nov. 22. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó márkák. Én csak a the ordinary arckrémről tudok nyilatkozni. Nekem nagyon bevált, egyáltalán nem zsíros krém, nagyon hamar beszívódik, szépen hidratál. Nagyon kevés is elég belőle, kicsit ilyen fehéres, gyógyszertári krém állaga van, de nem hagy nyomot. Ár érték arányban nagyon jó.
2021. nov. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek jó masnak meg nem, de alapvetően jó termékek vannak ott.


A b-bombot ha 5-6 alkalommal nem vettem újra, akkor egyszer sem.


A többit nem próbáltam.

2021. nov. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

a skinsmart egy shop, ezen belul vannak kulonbozo markak, amiket felesleges osszehasonlitani, mert nagyon nem egy kategoria pl. egy tizen- huszonezres termekeket kinalo marka (pc) mondjuk egy kisebb, 1-2 eves magyar markaval (g&g).


sorrendben, amiket osszevalogattal:

-jo lehet, de hamlasztassal ovastosan, ha kezdo vagy es semmit nem tudsz rola.

- jo lehet, de egyeni, hogy kinek a bore toleralja a niat. ennyi penzert egy probat meger.

- felesleges ennyi penzt tonerre kolteni, ne ettol vard a csodat. ez egy jol felepitett profi rutinba lehet csak plusz, inkabb retinolra vagy agyagmaszkra vagy fenyvedore koltsd ezt a penzt szvsz.

- lenyegeben ez is bha, felesleges az 1. bha mellett megegyet venni szerintem. inkabb vegyel aha-t.

- ez egy teljesen jo tisztito

- ezzel nincs tapasztalatom, smink ala okes lehet, de nem letszukseglet

- ez is egy teljesen jo ar-ertek aranyu termek.

2021. nov. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!