Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Budapesten tudnátok mondani...

Budapesten tudnátok mondani olyan fodrászt aki szépen ki tudja szőkiteni a hajat? 7-esbol 11 eset szeretnék

Figyelt kérdés

2021. dec. 5. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, kaptál választ?

Engem is érdekel.

Ezek a 7, 11, mit jelentenek? Nekem még nem volt sose festve.

2022. ápr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

11 extra világos szőke, 7es sötét szőke-világos barna.

Igen mondtak nekem vkit, de nem mentem el hozzá, viszont találtam egy vasárnap is dolgozó fodrászt, azt kértem tőle hogy csinálja meg szőkitőpor nélkül a legvilágosabbra. Na nem lett olyan amit szerettem volna, se nem olyan világos, és inkább szürkésbe ment át a hajam. (mire számitottam) viszont azt vettem észre, hogy ahogy múlik az idő, lekopik a szürkeség, és egész jó kis szőke lettem. Festeni már 12% oxigentával festek, használok hozzá lila sampont, és egész szép a hajam:) Szóval a fodrász azért csak tudott vmit

2022. ápr. 19. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!