Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet a lehető legkörny...

Luci kérdése:

Hogyan lehet a lehető legkörnyezettudatosabb módon tenni a következő ellen: a szilárd termékek (sampon, szappan, tusfürdő stb.) használatukat követően a lefolyó aljában maradnak és dugulást okoznak. A termék a ludas?

Figyelt kérdés

A zero waste és környezettudatosság jegyében csomagolásmentes fürdőszobai és háztartási cikkekre váltok.

Elég sok terméket próbáltam ki, de mindegyikkel ugyanaz volt a probléma.. hamar meggyűlt a bajom a lefolyó tisztítással... azt amit pl a tusfürdő műanyagcsomagolásán megspóroltam, mégis hazahoztam egy lefolyótisztító képében.. feladtam egy ideje.

any ideas are welcome.



2021. dec. 5. 19:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Gondolom te is ismered YT-n a Vászonzsákos lányt ő neki pl. van 1 videója csak száraz samponokról tusfürdőkről esetleg azt nézd meg. Vagy kicsit több ideig folyasd a vizet, hogy rendesen letudjon folyni a csőben.

De lefolyótisztítóként is használhatsz házi szereket pl ecetet és szódabikarbónát.

2021. dec. 6. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!