Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szóval az lenne a kérdesem,hog...

Szóval az lenne a kérdesem,hogy van valami tanácsotok mellszőrtelenítésre?

Figyelt kérdés
régen le borotváltam és most nagyon sok van mindenhol tehát az egész mellemen itthon van philips lumea lézerem de nem tudom hogy mennyire lenne hatásos esetleg nektek be jött valami erre?

2021. dec. 9. 16:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Gyantáztasd le kozmikussal.

Akkor tovább sima, puhán kezd el visszanőni (nem úgy mint borotválásnál), és ritkulni is fog.

Az a lézer nem sokat ér.

2021. dec. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Az nem lézer, hanem gázkisüléses cső. 😉

Gyakorlatilag egy speciális fénycső villan fel benne.

Nem olyan erős mint a kozmetikai szalonos gépek (azokban valódi lézer a fényforrás) de azért kellően sötét szőrzettel tényleg működik.

Barátnőm használja, nem tökéletesen de majdnem szőrtelen lett tőle.

2021. dec. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Sajnod már kétségbe vagyok esve nagyon zavar már mert tenyleg csunya es borotvalni nem akarom mert a vegen tenyleg mar olyan lesz mint a ferfiaknak nem tudom hogy mit csinaljak hogy ne legyen szuros es ne nőljon ki olyan hamar
2021. dec. 10. 17:54
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én magamnak gyantázom.
2021. dec. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
És milyen a gyantatól több nő vissza?borostás marad milyen gyantat hasznalsz?
2021. dec. 10. 23:47
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Hideg gyantacsík is jó (ebből nekem isana van) , meg az előmelegítős is. A melegítőgépet a dm be vettem, csak a patronokat kell cserélni. De a drogériába van még sok féle.

Nem nő erősebb mert tövestül kitépi, utána sokáig szőrtelen marad. Az erős szőrszálakat kitépi és ami nő az pihés lesz, de utána se szabad visszatérni a borotvához.

Viszont meg kell tanulni a mozdulatot, a bőrt ki kell feszíteni és határozottan a testtel párhuzamosan letépni. Youtubon talász egyébként tutorial videókat ott jobban látszik. Magyarul is van.

2021. dec. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
nem bánom ha pihe nő vissza mert akkor azt ki szőkitem csak ne erős szőr.köszönöm a válaszod
2021. dec. 11. 00:21
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elmégy egyszer-kétszer kozmetikushoz és kifigyeled ő hogyan csinálja. Van neki egy technikája, de azért nem kell hozzá NASA mérnöknek lenni.
2021. dec. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
100%
Szia.Én mindenképpen a gyantázást ajánlom.Nekem is fáj,de sokkal kellemesebb a pihe puha szőröket látni,mint azokat a nagy kanikat
2021. dec. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Szia. Csak az a gond,hogy nekem mar eros a szőrzet es fekete nagyon zavaró már csak abban reménykedem,hogy a gyantázástól meg változik..
2021. dec. 21. 01:04
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!