Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek normális, hogy a...

Szerintetek normális, hogy a hajvasaló nem zár össze rendesen és brutális erővel kell összenyomnom, hogy zárjon és vasaljon valamit?

Figyelt kérdés

A régit elég volt összecsippenteni, nem kellett nyomni. Ezt már mikor megvettem észrevettem, hogy nem illeszkednek rendesen a lapjait, hát nyomni és szorítani kell hatalmas erővel össze, mert nem csinálna semmit, mivel nem zár össze. Teljesen új, ez a fajta:

[link]


2021. dec. 10. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem az, nem kéne, hogy csak erővel tudd összenyomni. Lehet hibás a készülék, szerintem próbáld meg kicseréltetni, hiszen még új.
2021. dec. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem úgy néz ki, hogy ez a fajta ilyen... Lezárt állapotban sem ér össze, maradt legalább 5 cm.... Nagyon durván kell nyomni, szorítani, hogy összeérjen, de akkor mondjuk jól vasal, de az előzővel nem kellett erőlködni, meg rendesen fáj, mire vége van.... Elfogyott amilyet akartam, lett ez... :( Ráadásul a régivel egyáltalán nem kellett erőlködnöm semmit... Utálom...
2021. dec. 10. 18:52
 3/4 A kérdező kommentje:
5mm bocsi
2021. dec. 10. 18:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Enyém sem ér össze teljesen. Remington az is, de nem pont ez a típus.


Kicsit vastagabb tincseket tegyél bele, hátha úgy könnyebb használni.

2021. dec. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!