Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen ételektől jönnek elő a...

Milyen ételektől jönnek elő a pattanások, mitesszerek?

Figyelt kérdés
Konkrét példákat várok. Tudom édességtől, de azon belül gondolom vannak olyanok amelyek kevésbé ártalmasak mint például a puding. Ez csak példa volt. Valamint mivel méregtelenítsek? Gondolok itt teákra stb.
2010. szept. 6. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia. Sajnos nekem eléggé közrejátszanak egyes kaják a pattanásaim kialakulásában :( , ezért tudok sorolni: A fűszeres,sós chipsek, (ide tartozik a fűszeres nagyon sós kaják), néha ha mogyorós kekszet eszek attól is jön pár patti, és legjobban a kakaótól lesz csúnya az arcom. (ezért mellőzöm a csokikat,csokis kekszeket,és minden csokisat) -- nekem ezektöl jon ki a legtöbb pattanás.


17L

2010. szept. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van egy barátnőm aki rengeteg zsiros ételt eszik, sült krumpli, csipszek, gyors kaja stb. Szerencséjére nem hizik de most nem ez a lényeg hanem hogy rengeteg mitiszere és pattanása van, és akkor észbe kap és elkezdi azt hogy megiszik naponta 2-3 liter vizet. Ez az egészséges napi viz szükséglet és a bőröd is sokkal szebb lesz tőle. Én is mindig megiszom ennyit de amúgy is egészségesen táplálkozom és ez látszik a bőrömön is. És még egy tanács: kamilla teát főzöl és párolsz vele, durva törcsivel törölgeted az arcod közben.
2010. szept. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sok embernek az ételektől függ de van akinek nem.Személy szerint semmitől nem jön elő pattanásom, de barátnőmnek legfőképp azt modnta a magvaktól(tökmag.szotyi..)Úgy tudom hogy a sok vörös hús fogyasztásától is, édességek(chips és olcsó csokik...)zsíros és/vagy olajos ételek.Egészségtelen italok(sok alkohol,cukros üdítők...)Persze nem mindenkire igaz ez és kis mennyiségben simán lehet fogyasztani.

Én ezt olvastam, mesélték nekem.

Remélem segítettem.:)

18/L

2010. szept. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nekem például, kajától sosem jön ki pattanásom, általában menstruáció előtt jönnek ki.

16/L

2010. szept. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rengeteg arckrémet, tonikot ehhez hasonlókat kipróbáltam már, egyébként nem nagyon eszek édességet, zsíros ételeket, sőt még húst sem, így akkor nem értem, hogy hol a hiba:/
2010. szept. 6. 20:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Hányéves vagy?

esetleg még abban az időszakban vagy...

Nekem is ugyanezek a bajaim és én sörélesztőt kezdtem elszedni.Kb. 2 hét alatt elmúltak a pattanásaim.Miteszerek persze vannak amiket kozmetikussal kezeltetek és már egy kiló alapozó nélkül kimerek menni az utcára....

17/L

2010. szept. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia. Hogy áll az arcbőröd? :)
2013. jan. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!