Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy mondjam el a barátnőmnek,...

Hogy mondjam el a barátnőmnek, hogy szőrteleníteni kellene?

Figyelt kérdés

Az elején leszögezném, hogy én is lány vagyok, és barátságról van szó, nem párkapcsolatról.

Tehát ő 12 éves, és nagyon durván szőrös a hónalja. A szülei nem engedik a szőrtelenítést, ezért ollóval szokta magának levágni a szőrt. Szerintetek itt mi lenne a helyes?



2021. dec. 14. 22:28
1 2
 1/12 Metionin ***** válasza:
100%
Ugyanígy voltam 12 évesen, ollóztam mert anyám nem engedte leborotválni. Ha a barátnőd fél az anyjától, te hiába mondod neki. Gondolom őt is zavarja, ha próbálja rövidre vágni. A helyes persze az lenne, ha az anyja észbe kapna és venne neki egy borotvát de az ilyen fafejű szülőnél cseszheti a gyerek. Majd egyszer felbosszantja magát, szerez egy borotvát és levágja, anyuka meg pöröghet a fején ha akar.
2021. dec. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Úristen, milyen gyökér szülők vannak.
2021. dec. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Tehát nem engedik neki, és te közölnéd vele, hogy kéne?
2021. dec. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Nekem sem engedték, összegyűjtöttem a kajapénzemet és az aprókon titokban vettem egy csomag borotvát. Persze nem minőségi sajnos, arra nem volt, hanem azt az olcsó férfialnak való kéket, amiben asszem 7 darab van. A lábamra nem lett volna elég, de legalább pólót vehettem fel rövidujjasat nyáron. Nagyon sajnálom a barátnőmet, nem ő tehet róla, hogy nem engedik, tudom milyen kellemetlen. Én a helyedben vennék neki egyet. Egyébként nekem is erős szőröm van, a női borotva például nem is viszi, csak a pasiknak való.
2021. dec. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy ne mond el! Ha nyírja ollóval,pontosan tudja,hogy kellene,csak mivel a szülei nem engedik,erre van lehetősége. Ha beleszólsz,csak rombolod az önbizalmát és feszültséget generálsz közte és a szülő közt. Amúgy meg ki szereti,akár barátként is a "megmondóembereket" ?
2021. dec. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Szeretne ő, csak nem meri. Lehet hogy a szülei durván megbüntetnék érte.
2021. dec. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

Én a borotvát nem engedném, inkább a wax vagy krém, de majd amikor ideje lesz, kiderül mi működik.


Ez a nem szabad, nem engedik pedig akkora hülyeség a szülők részéről, én is annyit kínlódtam miatta, mert kvás ha szőrtelen. Nagyon nem tudsz mit csinálni, max megleped egy borotvával, bár kitudja, abból meg balhét csapnak neki otthon.

2021. dec. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Csajszi, 12 éves vagy, ne vedd még át a tipik "mindent jobban tudó" kiállhatatlan tini szerepét. Először is, ki vagy te neki, hogy te majd megmondod neki, hogy őt mit csináljon meg mit ne. Másrészt, ha ollóval vágja, elhiheted, hogy szeretne ő szőrteleníteni, csak nem engedik neki a szülei. Úgyhogy csücsülj le, a saját problémáid miatt aggódj inkább :)
2021. dec. 16. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom mi nem tetszett a válaszomban, hogy 0... Van egy 11 éves lányom, akivel már beszélgetünk a mi lesz a szőrtelenítéssel(eddig a közelében sincs a témának). És magamból kiindulva, ha minden kötél szakad, akkor legyen a borotva, előtte nézzük meg, mi az ami ugyan macerásabb, de esetleg hatásosabb, és szívesen segítek neki, jó kis csajos program. Pl nekem naponta KELL borotvát használni, mert olyan gyorsan nő, őt inkább ettől a macerátol megkímélném, ha lehet, mellé a kezdeti itt ott megvágja, megsérti téma, hányszor "véreztem el" amikor a sarkamnál megcsúszott a borotva.

Ami a szülőket érinti, én abban nőttem fel, amiben, lehet a kiscsaj is ilyenben van, vagy csak mamlasz szólni, az ősöket pedig nem érdekli, nem is tudnak róla.

2021. dec. 22. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
12%
Jó kis cccsajosss program baszható állapotba hozni magunkat, éljen.
2021. dec. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!