Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Raszta hajamat mennyiért...

Raszta hajamat mennyiért tudnám eladni?

Figyelt kérdés

30 centiméter hosszú raszta tincseimet eladnám, sötétbarna színűek, lenövésnél vágva, így hozzáhorgolható rövidebb rasztához. közepes vastagsűgú. ha kell, képet küldhetek róla. szorosan tupírozva, szétjönni nem fog. 45 tincsem van, de 1-2-t megtartanék belőle.

Szerintetek ezt milyen árban tudnám értékesíteni? Talán még egy fél doboz raszta waxot is hozzádobnék (4000-ért vettem pkg-val együtt).


2010. szept. 6. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom hogy ez számít-e de műrasztát már párszáz forintért lehet venni és itt szerintem lényegtelen hogy hőálló-e vagy sem hisz rasztáról beszélünk.
2010. szept. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Hát nem tudom, de szerintem az nem árthat, ha letolatod az egészet nullással, az egy fokkal jobban néz ki :D
2010. szept. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
kérdezz meg egy fodrászt, vagy esetleg keress rá neten kb. mennyiért árulják. sok sikert
2010. szept. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
ne add el, olyan szep hosszun!, vagy ha igen nekem :D, csak anyam nem engedne :(
2010. szept. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

egy kicsit konkrétabb válaszokra számítottam igazából, és neten már szétnéztem, de nem nagyon találok árakat.

kábé a sima haj árával egyezhet meg, nem?

2010. szept. 7. 23:25
 6/7 A kérdező kommentje:

Végül sikerült eladnom egy ismerős srácnak 11 ezerért 42 tincset. (3-at megtartottam emlékbe) ~262Ft/tincs. Szerintem jó üzlet volt mindkettőnknek.

Csak azért írtam, hátha valakinek még hasznos lesz.

2011. jún. 17. 17:53
 7/7 anonim válasza:
Ha esetleg érdekelne csere, adnék érte 2-3 cm hosszú erős szálú gondosan ápolt fanszőrzetet, frissen nyírva! Képeket kérésre mellékelek.
2011. aug. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!