Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elég kényes téma, de pár éve...

Elég kényes téma, de pár éve a fitymámon elvétve elkezdett nőni pár halványabb szőrszál, nem akartam őket eltávolítani, hogy ne erősödjenek meg de kénytelen voltam. Milyen szőreltávolító módszer lenne a legbölcsebb ott lennt?

Figyelt kérdés

Kénytelen voltam elkezdeni borotválni, illetve szőrtelenítő krémezni pláne, hogy a szexuális életem is aktívabb lett

Szerencsere csak a fityma felső részén vannak szőrszálak elvétve, viszont azok már meg is erősödtek.

Engem speciel nagyon zavar, mert egy olyan helyen kell szőrtelenítenem ahol nem kéne, hogy nőljön szőr, legalabbis csak nagyon ritka esetekbe, hát enis egy ilyen eset vagyok sajnos:D

Tartós lézeres szőrtelenítést akarok alkalmazni viszont nem tudom, hogy szánjam-e a pénzt arra, hogy szakember végezze el vagy vegyek egy lézeres szőrtelenítőgépet és alkalmazzam ott lennt, az utóbbi nem tudom mennyire biztonságos

Valaki azt mondja, hogy kockázatos nemiszierven használni valaki azt, hogy nem

Olvasva azt, hogy, hogyan működik egy lézeres szőrtelenítőgép engem se riasztott vissza különösebben, dehát fő az óvatosság

A fájdalom része nem érdekelne, mindent azért, hogy ne kelljen azon a kis helyen 2 naponta szőrtelenítenem. Szóval mit javasolnátok?

A válaszokat előre is köszönöm!



2021. dec. 22. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Menny van darabszámban?

Lehet hogy hosszú távon egyszerűbb lenne egy csipesszel kihúzni.

2021. dec. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a megerősödős dolog egy nagy baromság, te is csak beképzeled!
2021. dec. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

7-8 db ami zavaróbb

Sajnos tényleg erősödött ott a szőrszál, meg sötétedett

2022. jan. 8. 16:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos az egész,teljesen végig szőrös.Nekem van ilyen elektromos szemöldökborotvám,azzal szoktam levágni róla.
2022. jan. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

És meddig sima a bőröd ott?

Tartós szőrtelenítésen te nem gondolkoztál?

2022. jan. 10. 01:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy,két napig. Nem,azt nem merném.Nekem ez így bevált
2022. jan. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!