Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfi fodrász/borbély szeretné...

Férfi fodrász/borbély szeretnék lenni, hogyan?

Figyelt kérdés

Bongeszem egy ideje a netet, igazabol szeretnem letenni a szakmat hogy el tudjak benne helyezkedni, mai napig mar regota folyamatosan vagok hajakat, nagyon szeretem csinalni


Viszont erettsegim nincsen, es nem igazan talaltam olyan kepzest aminel nem elvaras az erettsegi, es kepesitest is ad.

Esetleg valaki nem tudja, tenyleg nem lehet kikerulni az erettsegit ahhoz h papirt kapjak errol a szakmarol?


Leginkabb sajat szalont szeretnek nyitni, viszont ahhoz is szukseges a szakma kepesites, azert is szeretnem lerakni.


Esetleg fizetos tanfolyamok erettsegi nelkul? Vagy olyan iskola ahol munka mellett el lehetne vegezni?


Minden valaszt koszonok elore is.



2021. dec. 26. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Bemész egy munkaügyi kőzpontba,ahol elmondják indul e ilyen jellegű felnőttképzés
2021. dec. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Budapesten állami fodrász iskola:

[link] (itt heti 3 napot kell bejárni, 2 évig, szerintem ez nem rugalmas munka mellett)


Fizetős iskolák, akadémiák (ezek az iskolák munka mellett végezhető, valamint a képzési idő is rövidebb, 12-14 hónap ezekben az iskolákban):

Haute Couture Academy

Clips nemzetközi akadémia

Tárnoky Fodrász iskola


VISZONT sajnos mindegyik iskolában feltétel az érettségi. Anélkül nem tudsz szakmát tanulni.:(

2021. dec. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszokat :)
2021. dec. 26. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!