Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászok!Tudnátok nekem...

Fodrászok!Tudnátok nekem tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Nagyon vékonyszálú és töredezett a hajam viszonylag lassan is nő így hiába szoktam havonta vágatni mindíg nagyon száraz és seprűs a vége.Vasalni is csak ritkán szoktam, hajszárítózás az egyetlen hővel történő hajformázás amit nem tudok elkerülni, mert anélkül full lelapul, szóval próbálok rá odafigyelni, hogy kíméljem.Kettő az egyben balzsam és sampont használok plusz kallosos hajpakolást és hajolajat de egyre rosszabb állapotban van :(.Világos szőkére volt festve két éve aztán azóta sem tudta szegény hajam kiheverni.Légyszi adnátok valami tippet mit kéne beszereznem, hogy egy kicsit jobb legyen?Olaplexen gondolkodtam a 3-as es a 0-on, de 50%ban az emberek azt írják h nem ér többet egy sima drogériás balzsamnál mások meg Istenítik szóval nem tudom...Tényleg jó az olaplex?Vagy tudnátok valami másfajta hajápolót ajánlani ami tényleg megéri?Nem baj az sem ha drágabb ár karegória mert már nagyon unom, hogy ilyen egészségtelen kinézetű a hajam :(.

2021. dec. 29. 02:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kezdésnek kukázd a kallost, már az is sokat fog segíteni.

Az olaplex termékek jók, de nem csodaszer az sem. Ha nagyon tönkrement a hajad, azon az olló segít.


Kettő az egyben balzsam és sampont használok plusz kallosos hajpakolást és hajolajat de egyre rosszabb állapotban van


Ez mind hozzájárul a hajad állapotához. A 2in1 termékek szrok. Hiszen hogyan tudna egy termék helyettesíteni kettőt? A sampon tisztít, és a haj tövén kell használni. A balzsam pedig ápol, és a hajvégre kell tenni.

A kallos cuccok tele vannak szilikonnal, ami csak jobban hozzájárul a haj kiszáradásához.


Vegyél professzionális hajápolókat fodrászkellékesben. Már ez sokat fog segíteni

2021. dec. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ohh értem :( akkor szerintem hagyom az olaplexet is, mert ide csoda kéne tényleg :/ tudnál esetleg valami márkát mondani h a fodrászkellékesnél mit kérjek mert eddigi életemben mindíg drogériás cuccokat használtam a hajamra és nem vagyok otthon másban.Amúgy köszi a választ.
2021. dec. 29. 17:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Keratinos hajszerkezet visszaépítés segíthet rajtad.:)És ott kérdezd meg a fodrászt mit ajánl még.
2021. dec. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oksi köszi szépen :)
2021. dec. 29. 21:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia en olaplexet hasznalok mar tobb mint 2 honapja es a hajam sokkal jobb mint volt en nagyon imadom:) a keratinos hajfeltoltes szerintem is sokat segitene a hajadon:)
2022. jan. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!