Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minden férfinak nő arcazőrzete?

Minden férfinak nő arcazőrzete?

Figyelt kérdés
17 vagyok és eddig még a jelét sem mutatja semmi hogy lesz majd arcszőrzetem, viszont én majd azért ki szeretném próbálni hogy milyen bajuszt vagy szakállát hordani. Fog nőni nekem arcszőrzet és ismertek férfit akinek nem nő?

2022. jan. 1. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Általában az ázsiai vagy dél amerikai bennszülött indián emberek között nagyon sok férfinak nem nő arcszőrzete.
2022. jan. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
El nem bírnám magam képzelni magam úgy, hogy nem borotválkozok meg. Majdnem 40 vagyok, de életemben egy napot nem töltöttem 1mm-esnél nagyobbal.
2022. jan. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
közel 30 évesen nagyon gyenge az arcszörzetem. Ami igazából egy áldás, ha nem akarsz szakállat növeszteni :D
2022. jan. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Leginkább a genetikától függ. Akinek sűrű szőrzete van és nem akar szakállat, az utálja, akinek gyengén nő, az meg bármit megtenne, hogy erősebb legyen, szóval szar helyzet:D Én is szeretnék szakállat, de szinte semmi esély nincs rá, apámnak se nő oldalt egyáltalán. Viszont még fiatal vagy, ennyi idősen pár szál volt a szám fölött, aztán évről évre erősödött, most 23 évesen már össze tudok hozni 1-2 hónap alatt egy bajusz-kecskeszakáll kombót, mondjuk elég ritkás és inkább igénytelenül néz ki. De olvastam olyat, akinek 30 éves korára erősödött meg, szóval sose lehet tudni.
2022. jan. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!