Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sokat napozott/szolizott...

Sokat napozott/szolizott lányok! Van olyan ismerős akinek elcsúnyította a bőrét? Esetleg nektek okozott kárt?

Figyelt kérdés
Pl. sok embernek látok a dekoltázsán csúnya sötétbarna szeplőket, az arcon sötét foltokat és állítólag a nap/szolimádók bőre egy idő után tiszta ráncos-foltos lesz?
2010. szept. 7. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem igen van. Egy ismerősöm,rokonnak nagyon szolizott bőre van. És hát amiket írtál, az nála mind megvan.:S

Sötétebb foltok a bőrön, jobban látni a kisebb ráncait is,

meg a sötét szeplőféleségek is.

Egy kicsit túlzásba vitte.

2010. szept. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Több nőismerősöm van akik 30-40 évesek, szoliztak,és olyan a bőrük,mint egy hetven évesé! Van egy ki pedig bőrrákos és még mindig szolizik néha! Nem hiába mondják az orvosok,hogy ártalmas a bőrnek.
2010. szept. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
több is van. 30 évesen kb 40-nek néznek ki és nem vicc, meg nem is túlzok. az egyik csajnak foltos az arca de a mai napig hetente 5x jár szoliba,nagyon gusztustalan.
2010. szept. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
van, az illető még csak 23 éves, de tele van apró ráncokkal, nagyon öregnek tűnik a bőre, az arcán, a mellkasán is, egyszerűen gusztustalan. Mértékkel kell csinálni!
2010. szept. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is szoliznék, mivel iszonyu rosszul áll nekem a fehér bőr. De az osztálytársam mégcsak 16éves és kinézném belőle a 20at vagy többet.
2010. szept. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nem a szoli a baj...hanem hogy nem ismerik a hiúk lánykák ill. felnőtt nők azt a szót hogy :Mértékkel!

Ha hetente elmegy valaki egyszer 8-10percre szoliba az nem tesz kárt!Barátnőm 2naponta járt hol 15 hol 20 percre!Most műteni kell a pár szemölcsét!Illetve eltiltotta a doki a szolitól!És még lelkileg is nagyon megviseli!

Kár hogy a nagyon fekete lányok lettek a mintaképek!

Persze szépek azok a latin,olasz stb stb nők akiknek szép barna bőrük és fekete hajuk van na de....nem bármi áron kellene hozzájuk "alakulni"

A véleményem az hogy mértékkel!Nekem problémás a bőröm és kifejezetten jót tesz neki hetente 2 hetente a szoli!

2010. szept. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor kéthetente énis elfogok járni:S
2010. szept. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!