Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek nem gáz iskolába...

Szerintetek nem gáz iskolába mindig besütött hajjal menni? Mindig vagy kivasalom vagy begöndörítem, mert a természetes hajam az ilyen semmilyen, vállig érő és ha besütöm nagyon szép lesz, de természetesen nagyon csúnyának látom.

Figyelt kérdés
Egyébként mások természetesen is dicsérik de én besütve szeretem. Szerintetek emiatt gondolnak rólam valami rosszat az emberek vagy csak látják , hogy szép és utána nem foglalkoznak vele. Megszokták dicsérni amúgy
2022. jan. 2. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne érdekeljen, ki mit gondol a hajadról.

Majd ők azt csinálnak a sajátjukkal, amit akarnak. Aki pedig amiatt bánt vagy zaklat mást, hogy hogy áll a haja, nem normális, ezért nem érdemes időt pazarolni arra, hogy azon feszengj, hogy boldog-boldogtalannak megfelelj, mert ez lehetetlen.

2022. jan. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Nem gáz, csak előbb-utóbb tönkre fog menni a hajad.
2022. jan. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%

Első vagyok: De igen, az is igaz, amit a #2 írt: extrém mértékben roncsolja a hajat.

Van más egy csomó tök jó hő nélküli módszer és eszköz, amivel sokkal kíméletesebben csinálhatsz az egyenes hajadból göndört.

2022. jan. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!