Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó fodrász Pécsett hosszú hajhoz?

Jó fodrász Pécsett hosszú hajhoz?

Figyelt kérdés

Sajnos a fodrászom elköltözött, azóta nem találtam jót. Vagy öreges frizurákat tudnak, nem haladnak a korral. Vagy csak túl modern, rövid, geometrikus, asszimetrikus formákat vágnak. Festeni se tud mindenki, sokaknál látok pl. szőke esetén sárgát.

Megnéztem az ismertebb szalonok oldalát is. Ott is van bőven elrettentő vélemény. Van olyan mesterfodrász, aranyáron, akiről csak rosszakat írnak. Teljesen tanácstalan vagyok.



2022. jan. 9. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
És milyenre szeretnéd vágatni a hajad?
2022. jan. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Maradok a hosszúnál, csak a végét vágatnám le, kicsit másra fazonra, mint most. És majd festetni is szeretnék. Most derékig ér, kb. 10 centit kéne vágni, mert már nem olyan szép.
2022. jan. 18. 17:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy sima egyenes vágást nagyon szívesen megcsinálnék neked, ha érdekel írj egy üzenetet. Sajnos nem vagyok fodrász, de az egyenes vágásban és a rövid frizurákban van gyakorlatom (bár ez a rövid rész téged nem érint :D).
2022. jan. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!