Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hideggyanta csíkkal mi a...

A hideggyanta csíkkal mi a tapasztalatotok?! Milyet ajánlotok egy első "tesztelőnek"?!

Figyelt kérdés

Elsőnek próbálnám ki, a bőröm szerintem nem érzékeny.. de ha az is, engem nem érdekel, mert bírom a fájdalmat. Akár ott lenti használatra, vagy csak a lábra.

A válaszokat előre is köszönöm.

20/L



2022. jan. 9. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat nekem nem szedett ki kb semmi szort a veetes hideggyanta csik se arcrol, se labrol
2022. jan. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Veet-et használtam én is, nekem mondjuk használt. Arra figyelj hogy ne maradjon "hepehupás" mikor rányomod a lábadra, jól simítsd el, kb öt másodperc után pedig lentről felfelé tépd le. Akkor is ha jól bírod a fájdalmat, készülj fel hogy csípni fog.

Illetve sokan vannak akinek piros pöttyös lesz a lába gyantázás után, ilyenkor a dobozban lévő kis papírral, vagy ha nincs, akkor egy kis aftershave-vel vagy testápolóval kend be vékonyan a lábad.

2022. jan. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szőrbenövés, egyenlőtlen hatás, nem túl költséghatékony. Én inkább a Veet cujorgyantáját használtam. Nem a tipikus cukorgyanta, folyós, de hobban bejött. Már nem gyantárok, mert ráuntam a féltenyérnyi véraláfutásokra. ( cukor gyanta, meleg bőr és az ügyetlenség nem jó trió)
2022. jan. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy hideggyanta sem vált be.Kivéve amit arcra használtam.( veet)

Már nem gyantázok mert lézereztettem,de a legjobb gyanta az a régi anyukám melegítős gyantája volt…csak utána mindig jó nagy rendetlenség volt meg minden ragadt vagy olajos volt

2022. jan. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon fontos az előkészítés a gyantázás előtt. Tehát a bőrről (szőrről) alaposan le kell mosni a zsiradékot. Ezt megteheted hagyományos (nem hidratáló) szappannal vagy kimondottan gyantázás előtti lemosóval. Melegben érdemes hintőporozni, felszívja az izzadságot.

Hát igen, a bolti hideggyanta csík nem a legerősebb és a 3. lehúzás után már szinte nem is tapad. A melegítő patronosat ajánlanám én is.

Meg kell venni a gépet, de a belevaló patron viszonylag olcsó.


[link]


[link]

2022. jan. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!