Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csinaljak a hajammal? Képek

Mit csinaljak a hajammal? Képek

Figyelt kérdés

Kérlek ne nézzétek igénytelennek. Csatos póthajjal megyek csak ki utcára.

Egész életemben ilyen volt a hajam. 32 éves vagyok. Folyamatosan vitaminokat szedtem, kipróbáltam 1000 féla hajápolót. Voltam hajgyógyásznál. Semmi nem változott sosem. Gyűlölöm a hajam, gyűlölök tükörbe nézni 😪

Nem hajszárítózom, néha vasalom ki, hogy ne álljon így szét.

Ha levágatnám rosszabb lenne, mert ahogy a képen is látszik, tegnap este mostam hajat és már reggel úszik a zsírban a fejem.

A családban senkinek nincs ilyen haja, csak nekem 😭

Nem nő, vékony pár szál és az is sprőd zsíros.

Valakinek ötlet, tanács hogy mit csináljak?

Nagyon köszönöm



[link]

[link]

[link]


2022. jan. 10. 15:05
 1/5 anonim válasza:

Nem a világvége ez. Vasalást hagyd el és az egyéb káros dolgokat a hajra. 1-2 hajszálat rakj egy pohár vízbe, ha a víz tetején marad lebegve a haj, akkor alacsony porozitású hajad van ami nehezebb dolog lesz, de van megoldás.


Ami segített az én alacsony porozitású hajamon: sör (zuhanysapkában 20 percig a hajadon kell hagyni, és nekem borzalmasan sokat segített viccen kívül), avokádó (szintén), szilikonmentes hajápolók, ricinus olaj, és samponba szoktam rakni kávét. Ja és hiába van hideg vagy nincs nap, használj hővédőt biztos ami biztos.


Rizsvizet semmikép se csinálj ha alacsony porozitású hajad van, ha magas (a víz közepén van a hajszál vagy az alján) akkor ajánlom.


Dm-ben lehet kapni ilyen long hair hajkúra hajvégápolót, nekem az is segített a hajamon, ha beírod a google-be biztos megtalálod, rózsaszín dobozba van.


Ahogy nézem a képeket, úgy néz ki hogy hullámos/göndör hajad van csak egyenesként van kezelve. Írj a kérdésed alá egy üzenetet ha szeretnéd göndörként kezelni mert arra is van pár tippem.


Sok vizet igyál és egészségesen étkezz, nem csak a hajadnak jó hanem neked is, szoktam masszírozni a fejbőrömet pár percig, meg minden hónapban szoktam vágatni egy kicsit a végéből.

2022. jan. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem én a helyedben csak simán levágatnám rövidre, az valószínűleg a zsírosodást is megoldaná.
2022. jan. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Keratinos hajfeltöltés. Nekem sokkal jobb állapotú a hajam, mióta csináltatom.
2022. jan. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Alacsony porozitású. Kipróbáltam a vizes tesztet.

Érdekel a göndör hajra való tanács. :)

Ha levágatnám rövidre félek soha vagy több év alatt nőne meg legalább vállig erőre. Nagyon lassan nő. Ennél hosszabb sosem volt, mint a képen.

2022. jan. 11. 15:35
 5/5 anonim válasza:
A göndör hajat csak vizesen fésülik általában. Használj göndör hajra való sampont és balzsamot. Hajformázó krém göndör hajra, amikor nedves a hajad ráviszel a tenyeredre valamennyit, ez attól függ milyen dús a hajad, majd előredőlsz és így "feltuszkolod" a hajad. Ezt nem tudom elmagyarázni, de [link] ebben a videóban 5:47-nél pár másodpercre látható hogyan kell. Diffusert lehet venni hozzá, de az is jó ha magától hagyod megszáradni.
2022. jan. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!