Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szallagavatóra hajfestés...

Szallagavatóra hajfestés dilemma: mit csináljak?

Figyelt kérdés

2021 nyarán a hajam feléig szőkítésre festettem kékkel. Mikor elkezdett kikopni zöldre szeptember vége lehetett, és mivel zöld hajat nem szerettem volna, ezért fekete festékkel festettem be ameddig a hajfestés tartott. Majd most ma vettem észre, hogy a feketén átütött foltokban hátul a zöld. Így helyenként ilyen mocsárzöld a hajam alsó 10 cm-ere.


A helyzet az, hogy szallagavatóra még szerettem volna hosszú hajat, mert az elképzelt frizurámhoz szükséges lenne, viszont utána egyből le szeretném vágni.


Az alábbi lehetőségek merültek fel:

-ráfesteni barnával(→ez azert nem tetszik, mert pontosan ugyanolyan árnyalatot úgyse fogok találni, mint ami az eredeti hajszínem, akkor pedig két különböző színűbarna lenne)

-levágni(ezt már kifejtettem)

-visszafesteni feketére(egy kicsit szeretném pihentetni is a hajam, vegleges, tartós festéket nem akarok rá nagyon)


Nekem egyelőre ezek jutottak eszembe, a szallagavató pénteken lesz, szóval telljes pánik:'D


Kerlek ha van valami ötleted, tanácsod, akkor ne tartsd magadba💕



2022. jan. 12. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Mindenképp egy szakképzett fodrászra bíznám. Ennyi festéket nem kentem volna egymásra, mert ahogy te is írtad, ledobhatja magáról a felső festéket. Konzultálj egy fodrásszal, hátha vissza tudod nyerni a hajad eredeti színét vagy legalább be tudja festeni tartósan feketére.

Majd írj, hogy hogy döntöttél!:)

2022. jan. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
És ezt mért nem a bőr és hajápolás kategóriába írtad??
2022. jan. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
Az egész hajra valamilyen fajta nem végeleges festéket rátenni . Vagy a festett részre vöröset tenni .
2022. jan. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Kezdetnek otthoni gányolás helyett egy hozzáértő fodrászt keresni, mivel utolsó pillanatban gondolkodsz, nyilván rohadt drága lesz.
2022. jan. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Vágasd le most és használj a frizurához póthajat.
2022. jan. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Az volt a hiba, hogy a zöldre feketét kentél. Először vöröset kellett volna és csak aztán feketét, hogy visszapótold a pigmenteket és ne maradjon zöldes alatta. Mostmár ezzel tényleg fodrászhoz kellene menni, de ha az nem opció akkor próbálkozz meg ezzel a vörös-fekete módszerrel.
2022. jan. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

Vegyél egy vöröses színű, pár hajmosás alatt kikopós, akár csak bemosós színezőt.


A narancs (vörös) és a zöld komplementer színei egymásnak, tehát semlegesítik egymást. A színező annyit fog tehát tenni, hogy kiüti a zöldet, és ha minden jól megy, akkor egy semleges barna színt kell kapj. Ez pár mosás alatt nyilván kikopik, de mivel szalagavató után úgyis le akarod vágatni, így ez nem oszt, nem szoroz.


Illetve nem tudom milyen frizurát tervezel szalagavatóra, de nem kibontott, hanem valamilyen feltűzött fazonban gondolkodnék inkább, sokkal inkább elrejti a kis egyenletlenségeket.

2022. jan. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na? Milyen lett ?
2022. máj. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!