Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen lézeres szőrtelenítőt...

Milyen lézeres szőrtelenítőt használtok otthon? Lézeres szőrtelenítőt szeretnék otthonra, sötétbarna szőröm van. kinéztem már egy gépet, aki ért hozzá vagy használ hasonló eszközt kérem kommenteljen, segítene a vélemény.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lézeres szőrtelenítő gépet szeretnék venni otthonra magamnak. Tudnátok ajánlani? 160.000-210.000 forint környékén gondolkodtam, olyat szeretnék ami nem gagyi és sokáig jó. Nagyon erős sötétbarna szőrzetem van, lány vagyok. kinéztem egy gépet, de sajnos tapasztalatom nincs:

Lumea IPL 9000 Series IPL szőrtelenítő készülék, cikkszám: BRI958/00

link:

[link]


Nektek mi a véleményetek? Megvennétek? Szerintetek jó lehet? Ti mit használtok?

Válaszokat előre is köszönöm mindenkinek! :)



#lézeres szőrtelenítő #szőrtelenítőgép #szőrtelenítés otthon #IPL szőrtelenítő gép #szőrtelenítő készülék
2022. jan. 18. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
En tegnap hasznaltam elsozor a lumeat, kivancsi leszek
2022. jan. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A philips lumea gépek jók .
2022. jan. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Láttam már több lumeát, nekem is ez van itthon. Az alap gép (SC1994/00) gyakorlatilag tök ugyanaz, mint a 200 ezres, a különbség annyi, hogy több a fejet adnak hozzá, van benne akksi, szép kis táskát kapsz, bőr tónus szenzort (1x használod), meg telefonos alkalmazást (emlékeztet hogy villants).

Lumából szerintem nem éri meg >100 ezres gépet venni.


Röviden a villanófényről: két módszer létezik.

Az otthoni gépek, 5 J/cm2 energiát adnak le maximum, gyakorlatilag az összes normálisabb (wishes kínai borzalmak kerülendők) gép ezt tudja, ez ilyen biztonsági határ, erősebbet nem készíthetnek a gyártók otthoni használatra.


Szalonos, professzionális gépek, 25-30J/cm2 energiára képesek, az ára olyan 1,5 milliótól kezdődik és erősen ajánlott a szakképesítés hozzá, mert ha csak úgy elkezd vele valaki nulla tudással villogtatni, tökéletesen megégeti a bőrt, sőt vakságot is okozhat.


Amennyiben neked nem okoz gondot kifizetni 200 ezer forintot szőrtelenítésre, fontold meg egy professzionális géppel rendelkező szalon felkeresését.

2022. jan. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a segítséget mindenkinek! :)
2022. jan. 22. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!