Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik termékcsaládot használj...

Melyik termékcsaládot használjam? Cerave vagy ordinary?

Figyelt kérdés

Már nagyon sok drogériában kapható olcsóbb arctonikot, maszkot és egyéb ilyen leszárító terméket használtam már, de egyik sem vált be tartósan.

Kombinált a bőrtípusom, pattanásaimból leginkább az államon,orromon és a homlokomon van.

Néztem a CeraVe és az Ordinary termékcsaládot is, ti melyiket ajánlanátok és milyen rutinnal? Volt már ilyen másnak is, ha igen nektek mi vált be?



2022. jan. 22. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én mindkettőből használok pár terméket, nyugodtan kombináld. Konkrét termékeket meg rutint nem tudok ajánlani, mert ezt személyre kell szabni. Bőtípusodnak megfelelően válogass és vedd figyelembe, hogy milyen problémád van jelenleg, amin szeretnél javítani. Minden terméknél meg fogod találni, hogy mire való, kinek jó.

Azt tanácsolnám még, hogy elsőre nehogy összevásárolj mindent és egyszerre magadra kenj egy csomó újdonságot, mert abból semmi jó nem szokott kisülni. Inkább kezd az alapoknál és fokozatosan építsd a rutinod, de nem kell túlzásba se vinni.

2022. jan. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először 1 hónapig alap rutint. Én így kezdtem:

Cerave micellás víz

Cerave hidratáló arctisztító

Cerave fényvédő/hidratáló testápoló

Ezek után jöhet a többi, például a hamlasztó, a hialuronsav, a C-vitamin, a niacinamide, de ezeket is egyenként, lassan bevezetve. Így sem biztos, hogy bizonyos termékeket szeretni fogja a bőröd. Lehet, hogy például a Cerave micellás vizet nem, hanem csak a The Ordinary-t. Figyeld a bőröd!

Egyébként én azért döntöttem a Cerave mellett, mert nagyon sok helyről ezt a markát hallottam és szimpatikus lett. Az Ordinary-t senkitől sem hallottam, de ez én vagyok.

Amúgy van néhány drogériás termék, ami nekem például bejött, például a Garnier 3in1 olajos micellás lemosója, a lila.

2022. jan. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!