Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagy különbség van fodrász...

Nagy különbség van fodrász által festett, és otthon festett sötét hajszín között?

Figyelt kérdés
A legsötétebb barna árnyalatú a hajam, és otthon festem. Azon gondolkodtam kipróbálom azt, hogy fodrász fesse be. Nagy a különbség az otthoni hajfestés és fordrászati festés között? Persze az én esetemben, akinek sötét hajszín kell.... mert az tudom, hogy a barna meg a szőke otthon sosem lesz olyan szép.
2022. jan. 27. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A fodrászok általában profi hajfestéket használnak, nem a dm-ben és egyéb helyeken kapható sztenderd cuccokat.
2022. jan. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Nekem fekete, de szerintem nincs sok különbség. Max. precízebb a festés és puhább a sok hajápolótól a végeredmény.
2022. jan. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül a színen, sokkal inkább a haj állagán fog változás látszani. Egy fodrász profin kezeli a hajad, tudja mi a jó neki, míg te csak azt hiszed, hogy tudod. Ő professzionális eszközökkel dolgozik, míg te drogériás szír-szart kennél a hajadra.
2022. jan. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek. Fodrász vagyok, és mi is ugyanazokat a hajfestéketet veszük meg nagyker áron amit mások a a DM.ben vagy bárhol. Talán annyi a különbség, hogy mi tudjuk keverni a több árnyalatú hajfestéket ha a vendégnek extra kérése van. Mostanában sokan magukkal hozzák a hajfestéket,és azzal festünk. Van-e különbség? Nincs. Annyi, hogy mi fodrászok pontosan látjuk, hogy mit, hol festünk be, míg otthon házilag ez nem megoldott, mert te nem látod, hogy hátul egyenletes-e a festés. De ha otthon valakit megkértek, hogy fesse be, akkor ez is megoldható. Mi fodrászok jobban feltudjuk frissiteni a hajat, tudjuk milyen sampon, balzsam milyen típusú hajra jó.
2022. jan. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon szépen a válaszokat, igazán hasznosak voltak :) !
2022. jan. 27. 13:28
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

4: ahová én jártam, ott sehol nem voltak ezek a bolti cuccok.

Matrix, meg egyéb olyan prémium márkákat használnak, ami csak fodrásznagykerben kapható.


Pl. ez az ammóniamentes sincs a boltokban...


[link]

2022. jan. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs sok különbség. Jó minőségű festéket te is tudsz venni fodrász kellékes boltból, vagy netről.
2022. jan. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én gesztenyebarna színt festek, és nem olyan szép, mint a fodrásznál, a töve világosabb, a vége sötétebb, de azért elmegy.
2022. jan. 29. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs különbség, sőt te pontosabban be tudod festeni magadnak. A sötét festéket csak fel kell kenni, én ezért nem fogok másnak fizetni, mikor én is meg tudom csinálni. Az, hogy mivel fested... hát a fodrász is vehet spórolás miatt a drogériásnál olcsóbb és/vagy rosszabb minőségű festéket a kellékesből, meg te is bemehetsz a kellékesbe egy jó festékért... De sztem sötétebbekből a drogériás is jó. A szőkítés már más kérdés nyilván.
2022. febr. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!