Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy hajmosás során hányszor...

Egy hajmosás során hányszor samponozod a hajadat?

Figyelt kérdés

Általában. Nyilván vannak ebben is eltérések, de legtöbbször.

És kérlek, ne bántsuk egymást, mert rengeteg dolog befolyásolhatja azt, hogy ki hányszori smaponozást érez elégnek.



2022. jan. 28. 12:22
A kérdező szavazást indított:
egyszer
kétszer
háromszor
háromnál többször
72 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

2x teljesen elég.


Előszörre viszonylag nagyobb mennyiséget, az kb. feloldja a fejbőrön lévő természetes zsiradékot. Másodszorra már egy cseppnyi is elég, hogy nagyon habos legyen az egész fejem, és jól átdörzsölöm a hajszálakat is.

2022. jan. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Egyszer szoktam csak. Kétszer abban az esetben, ha túl rég mostam, vagy nagyon koszos lett(pl ha poros helyen lettem volna)
2022. jan. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Kétszer, mindig.

Én két különböző sampont használok erre, az első samponozás célja a konkrét kosz eltávolítása (poros környezetben dolgozok, nagyvárosban ahol szmog van, bőven kerül a hajamba általános kosz), a második samponozásnál a zsírmentesítésé a főszerep.

2022. jan. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Kétszer. Fodrászok is így ajánlják.
2022. jan. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18%
4: igen, a fodrászok is kétszer mossák vágás előtt. Akkor is, ha előző nap mostam otthon...
2022. jan. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
2x akkor, ha előtte használtam valami kimosós cuccot rá, de alapvetően az egy is elegendő lenne.
2022. jan. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én hajmosás előtt mindig teszek a hajamra olajat. Az argánolaj egy mosásra kijön, a kókuszolaj csak kettőre.
2022. jan. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Attól függ mennyi időm és samponom van
2022. jan. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
Heti egy mosás esetén háromszor (az utolsó adag habbal a hajgumikat és a csipeszeket is átmosom), két mosás esetén kétszer. Az ultraszennyezett városi levegő nagyon megviseli a hajamat, így szükségesnek érzek ennyit.
2022. jan. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer. Naponta mosom és nem kenek rá semmi lakkot, egyebet.
2022. jan. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!