Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen termékeket ajánlotok...

Milyen termékeket ajánlotok hajlakk és púder helyett?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon viszketős és száraz volt a fejbőröm, bőrgyógyász segítségével eljutottam odáig, hogy a szárazságot valamennyire kezeltük, azonban a mai napig gyakran viszket a fejbőröm. Fiú vagyok, 22 éves és vastag, lelapuló hajam van, ezért kell bele anyag (nem teszek túl sokat), de egész egyszerűen nem áll sehogy se, szétfújja a szél, ha nincs rajta wax/hajlakk/hajpúder. Ott tartok jelenleg, hogy tuti biztosan a hajlakk és a hajpúder miatt viszketek, ezeket el is hagytam, azonban ezek nélkül sehogy nem néz ki a hajam, leginkább röhejesen. Kellene valami olyan hajformázó, ami megtartja ezt a vastag hajamat, de nem irritálja a fejbőröm. Ebben szeretném segítségeteket kérni, a megtisztelő válaszokat előre is köszönöm.

2022. jan. 29. 00:45
 1/1 anonim ***** válasza:
0%

Régebben sört használtak "hajlakk" gyanánt. Púder helyett pedig talán hintőpor, de ez inkább a száraz sampont tudná helyettesíteni.


Én azt javaslom, érdemes ellátogatni egy fodrászcikk boltba, ott biztos, hogy tudnak ajánlani a hajtípusodnak megfelelő, és a bőrödet is kímélő termékeket.

2022. jan. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!