Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nőként hogyan végezzek intim...

Nőként hogyan végezzek intim szőrtelenítést?

Figyelt kérdés

Rettentő sok, erős szőröm van intim tájékon. Epilálni próbáltam, de csak egy részét bírtam megcsinálni a fájdalom miatt, a gyantával valószínűleg ugyanez lenne. Bár a csupasz babanuni effektust nem is szeretném elérni, csak ne legyen dzsungel, mert őszintén szólva én undorodom magamtól így. :(

Az intim trimmelő mennyire jó megoldás? Szúrós lennék tőle egy idő után? Ha farpofák közt megcsinálom vele, "magamat" is szúrni fogom??

Van tapasztalata valakinek ilyen téren? (Akár a férfiaktól is kérdezem, lehet nekik nagyobb tapasztalatuk van, ők szőrösebbek.)

Köszönöm előre is!



2022. jan. 29. 13:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
28%
Szortelenito krem? 10 percig hagyod hatni, majd 1 hetig egesz turheto lesz
2022. jan. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
41%
Kozmetikus szépen le tudja gyantázni. Persze fáj, viszont az eredmény megéri.
2022. jan. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
84%

Mióta próbálkozol vele, és hány éves vagy most?

Ami nem fájdalmas, az a borotva, és a szőrtelenítő krém, csak ugye elég gyorsan visszanő.

2022. jan. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Nem próbáltam túl sokszor... Kábé pár évente megpróbálom, de csak egy része megy, ráadásul sokkal erősebb a szőr azokon a helyeken, de mindegy, ezt már elengedtem.

Azért gondoltam erre a készülékre, mert ettől nem lennék "csupasz", meg nem a szőrtüszőket se "bántja", csak nem nagyon tudok róla tapasztalatokat.

2022. jan. 29. 14:19
 5/21 anonim ***** válasza:
47%

Ha borotválod akkor 2 nap és szúrni meg viszketni fog. És meg is erősödik.

Géppel ugyanez, de eleve borostás marad kicsit.

A szőrtelenítő krémtől nekem rettenetesen begyulladt a bőröm. Ráadásul ugyanaz mint a borotválás, csak nem levágod, hanem feloldod, de a szőrhagyma bent marad.


Menj el kozmikushoz, megcsinálja neked szépen gyantával. Az 2 hét babapopsi érzés, és amikor elkezd visszanőni akkor is pelyhesen indul, nem borostaként. Ráadásul gyengülni is fog idővel, egyre kevesebb nő vissza. Fájni is egyre kevésbé fog.


Ha már tudod milyen ahogy a kozmikus csinálja, akkor magadnak is megpróbálhatod gyantázni otthon. De az otthoni hideggyanta nem ad tökéletes eredményt, a melegítős-kenőset meg nehéz magadnak jól csinálni.


Szóval szerintem a legjobb szakemberre bízni. Havonta egyszer kell, de megéri.

2022. jan. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%
Nekem női villanyborotvám van.
2022. jan. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan már, a legtöbb kozmetikus nem foglalkozik intim szőrtelenítéssel, csak az erre is specializálódott szépségszalonok. Amúgy szerintem brazilgyanta lehet a legjobb.
2022. jan. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%
Keress olyan kozmetikus, aki foglalkozik intim gyantázással.
2022. jan. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
34%
#7 dehogynem.
2022. jan. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%
Nekem a cukorpasztás szőrtelenítés vált be, kozmetikus csinálja. Kevésbé fák, mint a gyanta, sokkal kevésbé pattog ki. Persze, fáj, anno én is azt gondoltam, hogy ezt aztán soha, de végül csak rávettem magam. 15 perc alatt megvan az egész, és hátul is leszedi. Nekem 3 hetente kell menni, de már jóval gyengébb, kevesebb nő vissza és kevésbé is fáj, mint az elején.
2022. jan. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!