Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » DM Müller vagy Rossmann ki...

DM Müller vagy Rossmann ki melyiket szereti?

Figyelt kérdés

2022. febr. 7. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
DM. Az van közel, és szeretem a saját márkás termékeiket: olcsók és ahhoz képest szerintem minőségben sem rosszak.
2022. febr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Müllerben legszelrsebb a valaszték, de dm van a legtöbb helyen.
2022. febr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a Müllert, mert elég jó a választék, de messze van és egyáltalán nem esik útba, így ritkán járok oda. DM-be szoktam legtöbbször menni, mert az van hozzám a legközelebb és van is pár saját márkás termékük, ami jó, így inkább ezt mondanám. Rossmannal a legfőbb bajom, hogy nem tudom miért, de minden üzletükben a biztonságiőr követi a vevőket, ami kellemetlen tud lenni. Jobban szeretek nyugodtan nézelődni, úgy, hogy közben nem bámulnak.
2022. febr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Dm szeretem és a Müllert
2022. febr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A DM kártyával elég sok kedvezményt össze lehet szedni kis tudatossággal, konkrétan most is van 8000 ft-nyi pont rajta, csak mert jókor veszem meg a dolgokat, ezt tök szeretem benne, a müllerben viszont kicsit minden van, játék, egészséges élelmiszerek, konyhai cuccok, szeretem benne hog yminden egy helyen van, de félelem drága pár dolog ami máshol filléres.
2022. febr. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Rossmann, utána DM

Müllert inkább nasi miatt preferálom nem mint drogéria.

2022. febr. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Rossmann és DM van a közelembe, így Müllert teljesen kizárom a listáról.

Általában abba megyek, amelyikbe van akció abból amit venni akarok.

2022. febr. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Dm, mert közel van hozzám, tetszik a termékkínálatuk, a pontgyűjtés, és kedvezőek az áraik.

A Rossmann is közel van, de én drágábbnak érzem, és nincsenek olyan jó akcióik sem.

Müller messze van, de ott a legnagyobb választék, viszont szerintem árban akkor is a Dm a nyerő.

2022. febr. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Müllerben a legjobb a választék de messze van, DM-nek jók a sajátmárkás termékei és egyre több márkát látok náluk amiket eddig csak neten tudtam volna rendelni, Rossmannban mintha több lenne az akció de alapból kicsit drágább.

Egymás mellett van szinte Rossmann és DM szóval meg szoktam nézni mindkét helyen ami kell és ott veszem ahol épp olcsóbb.

2022. febr. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

DM vagy Rossman. Attól függ, mit veszek, a Catrice márkájú termékek csak a Rossmannban vannak, Balea csak a DM-ben.

Rossmann kevesebb helyen van, de több, és jobb akciók vannak.

És vettem már tök jó fülbevalókat is ott.

2022. febr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!