Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvágó géppel lehet nemi...

Hajvágó géppel lehet nemi szerven és hónaljon szőrt vágni?

Figyelt kérdés
Olyan 5000 Ft körüli gépekre gondolok. Ha lehet, mire kell odafigyelni (általában és az első alkalom előtt)? Köszi!

2022. febr. 13. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Ha nem akarsz súlyos sérülést, akkor ne tedd.
2022. febr. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de nem lesz sima. A komolyabb, több funkciós nyírók jók mindenre, de azok nagyon nem 5000 forintok sajna.
2022. febr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem simára akarom, csak rövidíteni, legalábbis most biztos csak vágni belőle.

Még várok válaszokat, tekintve az eddigiek ellentmondásosságát.

2022. febr. 13. 15:31
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Megoldható vele és ha csak rövidre akarod vágni vele a szőrt (azzal a fejjel, amivel lehet állítani a vágási hosszt), akkor garantáltan nem fogod magad megvágni. Viszont mivel nem erre lett kitalálva és nagyobb a feje, így nem fogsz mindenhova kényelmesen hozzáférni. Ha ez zavar, vannak direkt ilyenekre testszőrnyíró gépek, de azok azért 5000 Ft-nál drágábbak lesznek. Ha nem gond, hogy kicsit ügyeskedned kell a hajvágóval és lehet nem is lesz olyan egyenletes a végeredmény, akkor végülis megoldható azzal is.
2022. febr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

F vagy L?

Pasiként mondom, hogy nem jó. Sok sérülést lehet vele okozni. Nem erre van kitalálva. Nekem ilyenből ami bejött az Philips One Blade, de az kicsit drágább

2022. febr. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Teljesen jó,csak mint mindent,ezt is ésszel kell használni.Ha tolod,mint süket az ajtót,becsípheti,de az sem vészes amúgy. Ha szépen finoman csinálod,teljesen jó bárhol. Én évek óta használom.
2022. febr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ilyenekre gondoltam: [link] , az 5000-rel pedig arra céloztam, hogy nem egy felsőkategóriás gép, de nem hiszem, hogy ez számítana. Viszont nem egy multifunkciós Philips One Blade vagy hasonló, hanem ilyesmi: [link] [link]

5-ös, F.

2022. febr. 14. 17:32
 8/9 anonim ***** válasza:

Pont az a Philips van nekem, amit elsőnek linkeltél.

Az elején, amikor kezdtem sikerült magamnak szép kis vágásokat produkálni a vékonyabb részeken. Mondjuk én mindig levettem a fejét és úgy kopaszra. Vigyázni kell, minél közelebb van a 🍆, annál kevésbé rányomva.

Ha mondjuk 3mm-rel vágod a fejjel, nem hiszem, hogy lenne belőle baj. Ahol nem éred el a rossz szög miatt, ott meg olló, borotva.

2022. febr. 18. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem remington van, nullással szoktam nyírni, körbe oké, de a zacskót úgy megnyírni, hogy ne vágj bele egy kicsit se, az maga a nagybetűs MŰVÉSZET. Sok gyakorlással és biztos kezekkel meg tudod oldani, no para!
2022. febr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!