Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotválkozás után arcszesz,...

Borotválkozás után arcszesz, aftershave, balzsam, vagy krém a jobb?

Figyelt kérdés
Mivel “kezdő” vagyok ezért még nem annyira tudom melyik lenne a jobb.
2022. febr. 13. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez attól függ milyen fajta bőröd van. Nekem érzékeny az ilyen arcszeszekre, ezért ilyen aftershave krémet használok. Tudom sokaknál ugyanúgy irritálva marad az arcbőr ezért én vékonyan kenem be aztán pár percen belül újra, sőt van amikor többször is.
2022. febr. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az alkoholok nem túl jók a bőrnek hosszútávon, d etény hogy fertőtlenítik a frissen felkapart bőrfelületet. Igazából ki kell kísérletezni a te bőrödre mi a jó, és kérdéses milyen a bőröd, ha száraz akkor krém mindneképp, ha szétpattog akkor indokolt lehet a fertőtlenítő szesz, ha csak kipirul akkor a balzsam
2022. febr. 14. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
17 evesen elkezdtem borotvalkozni, ugy, ahogy apam tanitotta, utana arcszesz vagy balzsam kb a 30-as eveimig. Aztan egyszer elfogyott epp az arszceszem es anelkul borotvalkoztam, nem ereztem semmi kulonbseget. Utana kivancsisagbol meg par hetig nem vettem semmilyen arcszeszt, es nem ereztem semmi hatranyat. Par ev telt el azota, es nem kenek felesleges kemikaliakat a pofamra borotvalkozas utan, nem erzem szukseget.
2022. febr. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 akkor te nagyon szerencsés vagy. Nekem rendesen irritál főleg, ha nem elektromossal csinálom
2022. febr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!