Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vannak olyan bevált termékek,...

Vannak olyan bevált termékek, amitől megáll a kopaszodás, vagy újra megindul a hajnövekedés?

Figyelt kérdés

Rengeteg termék van a piacon, de arra lennék kíváncsi, hogy nektek mi vált be a legjobban. A barátom nagyon elkezdett kopaszodni, ami ugyan engem nem zavar, őt nagyon. Az elsődleges cél az lenne, hogy a kopaszodást megállítsuk, illetve nem tudom mennyire lehetséges elérni, hogy ott újra nőjön haja.

Nekem a kollagén sokat segített, ő is elkezdte szedni, úgyhogy kíváncsi leszek nála a hatásra.



2022. febr. 14. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Bár lány vagyok, de ahol nem volt hajam ott kinőtt tőle a Lang hair machen dm-es hajszeszétől. Két oldalt elég ritkás volt a hajam, ahogy összefogtam, most meg rengeteg babahajam lett. Elég intenzív csajos illata van, de hasonló összetételű férfi változatot biztos találtok. Párom Lidlös hajszeszt használja, az kb ugyan az az összetétel, több van benne és olcsóbb is.
2022. febr. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg a minoxinidillel(remélem jól irtam😅) lehet még próbálkozni.
2022. febr. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

2# Erre gondoltál? Minoxidil


Pl.: Rogaine Hajápoló, hajhullás ellen, Minoxidil 2%

2022. márc. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!