Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az Acneminum tabletta kinek...

Az Acneminum tabletta kinek mennyire távolította el a pattanásokat,mitesszereket?Megéri az árát?

Figyelt kérdés
Az arclemosók,arcmaszkok,stb nem igazán válnak be,próbáltam rengeteget,zsíros arcra valókat,de egyik sem eredményezett 100%-osat.Reklámozzák ezt a gyógyszert,még nem próbáltam,akinek van véleménye,kérem szépen írja meg.Köszönöm!

2022. febr. 14. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel tapasztalatom de probald ki mindenkeppen.Nekem ami bevalt az a borgyogyaszati kezeles rendes akne elleni gyogyszerrel.En is sok mindent kiprobaltam anno de nem valt be semmi csak az orvos altal felirt gyogyszer.Mondjuk nekem sulyos aknem volt es nemcsak par mitesszer es pattanas
2022. febr. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Te mit használsz?
2022. febr. 14. 12:15
 3/5 anonim ***** válasza:
33%

Már semmit mert megoldódott a problémám

Menj el bőrgyógyászatra mint írtam ha nem válik be az Acneminum

Az orvos tudni fogja mit írjon fel

2022. febr. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ennek nagyon örülök,rendben,megfontolom!
2022. febr. 14. 12:31
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy vitamin, nem rendes gyógyszer. Ha olyan szintű aknéid vannak akkor csodára nem kell számítani. Inkább vizsgáltasd ki magad mi okozhatja. Vérvétel, endokrinológus, allergia teszt, fogorvos.
2022. febr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!