Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rossmanos, Dm-es arcmaszkok...

Rossmanos, Dm-es arcmaszkok mennyire hatásosak?

Figyelt kérdés
Vannak közöttük jók, vagy inkább felejtős?

2022. febr. 14. 21:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Szövetmaszkokra gondoltam vagy lehúzhatós
2022. febr. 14. 21:48
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
2022. febr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Én csak ezt szoktam venni mert ennek viszonylag jók az összetevői.Az ilyen fekete lehúzhatós mint pl a Garnier nem jó inkább árt mint használ.Vannak a dmben a koreai fátyolmaszkok azok is jók,vagy pl weboldalakon.
2022. febr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán írtad mi a célod vele, szóvalhogy mire legyen hatásos, bár alapvetően ezek a maszkok inkább a lelkednek vannak. A bőr folyamatos ápolást igényel napi szinten, amit nem ezektől kap meg hanem ha rendszeresen letisztítod este egy gyengéd lemosóval (véletlenül sem szappannal) hidraatálod, nappal pedig fényvédővel megvéded az UVA sugaraktól (télen is). Ha ezt folyamatosan csinálod már örült sokat tettél különösen a fényvédővel a szövetmaszk pedig jó a welnessnapokra
2022. febr. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!