Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó fajta önbarnító?

Jó fajta önbarnító?

Figyelt kérdés

Régen használtam egy rossmanos önbarnító krémet, csak olyan gyorsan lemosta a víz hogy felesleges volt felkenni. De egyébként nem fogta be a ruháimat, illata is jó volt. Olyan kellene nekem ami azért ennél tartósabb.


Kipróbáltam olyat is, hogy felkellett kenni és napozni hozzá, de nagyon leégtem. Amúgysem barnulok nyáron semennyit. Inkább olyat szeretnék ami hab, krém, testápoló, és ne kelljen hozzá napozni + valamennyire tartós is, nem csak egy fürdés és annyi.



2022. febr. 15. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Biodermának van spray barnítója. Nekem jobban bevált mint a többi de szaga ennek is van.


Esetleg a Dove barnítós testápolója sem rossz, de száraz területekre, lábra leginkább.

2022. febr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
B.tan
2022. febr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Mind vacak. Szolizz, az ér valamit!
2022. febr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!