Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikumok rendelésénél mi...

Kozmetikumok rendelésénél mi az elfogadható lejárati idő?

Figyelt kérdés
Már többször előfordult, hogy rendeltem valamit, és kaptam egy olyan cuccot, aminek már csak 3-4 hónap szavatossági ideje volt hátra (ja meg 6 éves parfümöt, no comment...). Jó, én is tudom, hogy nem fog felkelni és 3 hónap múlva saját lábán elmászni, de akkor is. Lehet, hogy ajándékba venném, lehet, hogy nem terveztem még rögtön használni, mert még elhasználom az előzőt. Az ilyen cuccokat szerintem illene inkább akciósan felkínálni, és akkor annak tudatában megvenném, hogy gyorsan el kell használnom, és nem sunyiban tolni, hátha nem veszi észre a vevő...
2022. febr. 16. 12:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy jót nézel? Nem tudom milyen oldalról rendelsz, de ha ilyen előfordul akkor nagyon gagyi oldal lehet.

A kozmetikumok általában felbontás után 6-12 hónapig jók. Van egy olyan lejárati ideje is ami arra vonatkozik hogy felbontás nélkül meddig áll el. Ez általában 2-3 év.

2022. febr. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!