Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen testápolót ajánlanátok?...

Milyen testápolót ajánlanátok? Bőrfeszesítő krémet szeretnék, olyat ami jó puha bőrt csinál. Kozmetikai is jó lenne (high care centerben vettem korábban egy krémet, nem emlékszem a nevére) Babát várok, ezért kell hogy vmi feszesség megőrző krém.

Figyelt kérdés

A bőröm nem száraz, szóval a Nivea pl.sose szívódik be nekem. A bőrfeszesítős testápolók közül amelyik zselés, azt már próbáltam, nem hidratál semmit és ragadok tőle.

Elegem van már,hogy vásárolom egymás után a krémeket és nem jó egyik se.

Nem vált be:

Sunfleur slimming gél (zselés)

eveline striákra való krém (mentolos ami nem lenne baj de szintén ragad)

Dove bőrfeszesítős testápoló (kipattogtam tőle)

Garnier sárga(ragad)

Terhes krémek olajosak nem szivódik fel


Léci segítsetek.

Vichyn gondolkoztam de nem merem már megvenni mert ahhoz drága hogy megint itt álljon a fürdőszobában.


2008. dec. 16. 11:07
 1/1 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem próbáld meg a baba testápolót.Könnyű összetevőkből van hamar felszívódik.A másik nagyon jó krém még ami puhít és gyorsan beszívódik azaz Avon parfümös testápolói.nekem Pur Blanca illatú volt és olyan puha lett tőle a bőröm télen is hogy az már csak csuda XD
2008. dec. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!